Books: Architecture, Art Number of items: 608
3460703
23488
524
Books: Architecture, Art
Horváth Vera: Az indiai művészet évezredei. Gink Károly felvételeivel. Bp., 1982, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3462618
23489
524
Books: Architecture, Art
Istvánfi Gyula: Veszendő templomaink II-III. - Erdélyi református templomok. Bp., 2002, Nemzeti Tankönyvkiadó. Színes és fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3462710
23490
524
Books: Architecture, Art
Kelemen Lajos: Erdélyi református templomok és tornyok. Kolozsvár, 1929. REPRINT! Kartonált kötésben, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3464441
23491
524
Books: Architecture, Art
Baska Barbara - Baska Balázs (szerk.): Rényi Katalin. Bp., [2009], Montázs Művészeti Bt. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói félvászon-kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3471550
23492
524
Books: Architecture, Art
Horváth Árpád: Órák. Kolibri könyvek. Bp., 1988, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3476216
23493
524
Books: Architecture, Art
Sylvia Riedmaier: Alte Pinakothek München. BilderBuch. München, 1998, Langemann & Langemann. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3476221
23494
524
Books: Architecture, Art
2 db Escada divatkatalógus: Escada Collection Pre-Fall 2009. + Escada Sport Collection Pre-Fall 2009. Aschheim-München, 2009, Escada AG. Színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3476265
23495
524
Books: Architecture, Art
Richard W. Eichler: Künstler und Werke. Maler, Bildhauer und Graphiker unseres Jahrhunderts im deutschen Sprachraum. München, 1962, J. F. Lehmanns Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3476271
23496
524
Books: Architecture, Art
Deri, Max: Die neue Malerei. Sechs Vorträge. Leipzig, 1921, E. A. Seemann, VI+[2]+151+[1] p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3476950
23497
524
Books: Architecture, Art
Ephraim Kishon: Picassos süße Rache. Neue Streifzüge durch die moderne Kunst. München-Berlin, 1995, Langen Müller. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3477011
23498
524
Books: Architecture, Art
Otto Pächt: Van Eyck. Die Begründer der altniederländischen Malerei. Szerk.: Maria Schmidt-Dengler. München, 1989, Prestel. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé vetemedett. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3477353
23499
524
Books: Architecture, Art
Jarno Jessen (szerk.): Hausgalerie berühmter Gemälde. Erster Band. Renaissance. Belin-Grunewald, é.n., Hermann Klemm A.-G. Színes képtáblákkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house