Books: Architecture, Art

Number of items: 608

23388.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
23389.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Uhde, W.: Van Gogh. Oxford, 1986, Phaidon. Kiadói papírkötés, egy-két lapon sarokgyűrődéssel. Kiadói papírkötés, jó állapotban, német nyelven.
23390.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
2 db kiállítási katalógus: ,,Eredeti másolat." Balló Ede és XIX. századi magyar kortársainak művészi másolatai a reneszánsz és barokk festészet remekművei után. Szerk.: Révész Emese. Bp., 2004, Magyar Képzőművészeti Egyetem. Kiadói papírkötés. + Czére Andrea: L'eredita Esterházy. Disegni italiani Seicento dal Museo di Belle Arti di Budapest. (Az Esterházy-örökség. A Szépművészeti Múzeum 17. századi olasz rajzai.) Bp., 2002, Akadémiai Kiadó. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés.
23391.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
V. Toporkov: Sztanyiszlavszkij a próbákon. Visszaemlékezések. 1952, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
23392.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Kahane, Martine - Beauvert, Thierry: Die Pariser Oper. Das "Palais Garnier". Ein Gesamtkunstwerk. Fotografien von Jacques Moatti. Mit eineim vorwort von Christa Ludwig. Tübingen,1988., Ernst Wasmuth. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos hátsó borítóval.
23393.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Wilhelm Busch: Schnaken &amp; Schnurren. Teil I &amp; II. Eine Sammlung humoristischer kleiner Erzählungen in Bildern. Munich, én., Braun &amp; Schneider, 31 p.; 33 p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítókkal, az I. kötet sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal, az I. kötetben 2 kijáró lappal.
23394.

Wilhelm Busch: Schnaken & Schnurren. Teil I & II. Eine Sammlung humoristischer kleiner Erzählungen in Bildern. Munich, én., Braun & Schneider, 31 p.; 33 p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítókkal, az I. kötet sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal, az I. kötetben 2 kijáró lappal.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
ifj. Gyergyádesz László: Félbeszakadt prófécia. Lantos Ferenc zománcművészeti alkotásai, 1967-1976. Kecskemét, 2006, Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat Múzeumi Szervezete, 29 p.+ 16 t. Kiadói kartonált papírkötés.
23395.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Emléknyomok. Lieus de mémoire. Rozsda Endre rajzai és 1956-os menekültekkel készült interjúk. Les dessins de Endre Rozsda et les entretiens avec les réfugiés de 1956. Bp., 2006, Centrális Galéria - OSA Archivum, 63+2 p. Rozsda Endre rajzaival illusztrált. Kiadói papírkötés.
23396.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Feledy Balázs: Rádóczy Gyarmathy Gábor. A művész, Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-) által DEDIKÁLT példány! [Bp.], 2006, Körmendi Kiadó, 109+3 p. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben.
23397.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Nagel árverési katalógus, vegyes régiségek témában, 2007
23398.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Steve Allrich: Oil Painting for the Serious Beginner: Basic Lessons in Becoming a Good Painter. New York, 1996, Watson-Guptill, papírkötés, angol nyelven.
23399.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF