2 db kiállítási katalógus: ,,Eredeti másolat." Balló Ede és XIX. századi magyar kortársainak művészi másolatai a reneszánsz és barokk festészet remekművei után. Szerk.: Révész Emese. Bp., 2004, Magyar Képzőművészeti Egyetem. Kiadói papírkötés. + Czére Andrea: L'eredita Esterházy. Disegni italiani Seicento dal Museo di Belle Arti di Budapest. (Az Esterházy-örökség. A Szépművészeti Múzeum 17. századi olasz rajzai.) Bp., 2002, Akadémiai Kiadó. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés.
Kahane, Martine - Beauvert, Thierry: Die Pariser Oper. Das "Palais Garnier". Ein Gesamtkunstwerk. Fotografien von Jacques Moatti. Mit eineim vorwort von Christa Ludwig. Tübingen,1988., Ernst Wasmuth. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos hátsó borítóval.
Wilhelm Busch: Schnaken & Schnurren. Teil I & II. Eine Sammlung humoristischer kleiner Erzählungen in Bildern. Munich, én., Braun & Schneider, 31 p.; 33 p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítókkal, az I. kötet sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal, az I. kötetben 2 kijáró lappal.
Emléknyomok. Lieus de mémoire. Rozsda Endre rajzai és 1956-os menekültekkel készült interjúk. Les dessins de Endre Rozsda et les entretiens avec les réfugiés de 1956. Bp., 2006, Centrális Galéria - OSA Archivum, 63+2 p. Rozsda Endre rajzaival illusztrált. Kiadói papírkötés.
Feledy Balázs: Rádóczy Gyarmathy Gábor. A művész, Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-) által DEDIKÁLT példány! [Bp.], 2006, Körmendi Kiadó, 109+3 p. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben.
Steve Allrich: Oil Painting for the Serious Beginner: Basic Lessons in Becoming a Good Painter. New York, 1996, Watson-Guptill, papírkötés, angol nyelven.