Books: Architecture, Art

Number of items: 608

Max Liebermann und norddeutsche Künstler der Berlin Secession. Hrsg. von Ulrich Schulte-Wülwer, Jörg Packowski. Heide, 2008, Boyens. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23376.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Auguste Rodin: Der Kuss die Paare. Hrsg. von Anne-Marie Bonnet, Hartwig Fischer, Christiane Lange. München - Essen, 2007, Kunsthalle der Hypo-Kulturstiftung - Museum Folkwang. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23377.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Jan Dibbets: Horizons. Köln, 2010, Snoeck. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói haránt-alakú papírkötés.
23378.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Kubinszky Mihály (1927-2016) Széchenyi- és Ybl Miklós-díjas építész, építészettörténész, vasúttörténész 4 db különlenyomata, közte egy dedikált: A vasutak építészete Európában.; Szerkezeti vívmányok a 19. század építészetében.; A szecesszió és a századforduló építészete.; A XIX. és XX. század magyar építészetének periodizációja (dedikált). Bp., 1961-1970, Akadémiai Nyomda. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
23379.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Europa, Europa. - Das Jahrhundert der Avantgard in Mittel- und Ostreuropa. Hrsg. von. Ryszard Stanislawski - Christoph Brockhaus. Band 2.: Architektur, Literatur, Theater, Film, Musik. [Bonn, 1994., Stiftung Kunst und Kultur des Landes NRW.] Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23380.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
23381.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Árverési közlöny (Rendkívüli szám:M. Kir. Postat. XCV. aukciója) Bp., 1940. 4. 137p XV. Kiadói papírkötésben
23382.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
2 db-os könyvtétel: Giotto életműve. Szerk. Edi Bacchesi. Bp.,1984, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban. + Gyionyiszij. Az egyetemes festészet mesterei. Bp.,1982, Corvina Kiadó. Kiadói papírkötés. Színes képanyaggal gazdagon illusztrált kötetek.
23383.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
23384.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Benkő Elek: Erdély középkori harangjai és bronz keresztelőmedencéi. Bp. - Kolozsvár, 2002, Teleki László Alapítvány - Polis Könyvkiadó. Fekete-fehér képanyaggal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23385.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
23386.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
23387.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF