Books: Architecture, Art Number of items: 608
3498790
23376
524
2200
Books: Architecture, Art
Max Liebermann und norddeutsche Künstler der Berlin Secession. Hrsg. von Ulrich Schulte-Wülwer, Jörg Packowski. Heide, 2008, Boyens. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3498792
23377
524
2200
Books: Architecture, Art
Auguste Rodin: Der Kuss die Paare. Hrsg. von Anne-Marie Bonnet, Hartwig Fischer, Christiane Lange. München - Essen, 2007, Kunsthalle der Hypo-Kulturstiftung - Museum Folkwang. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3498984
23378
524
2200
Books: Architecture, Art
Jan Dibbets: Horizons. Köln, 2010, Snoeck. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói haránt-alakú papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3500189
23379
524
Books: Architecture, Art
Kubinszky Mihály (1927-2016) Széchenyi- és Ybl Miklós-díjas építész, építészettörténész, vasúttörténész 4 db különlenyomata, közte egy dedikált : A vasutak építészete Európában.; Szerkezeti vívmányok a 19. század építészetében.; A szecesszió és a századforduló építészete.; A XIX. és XX. század magyar építészetének periodizációja (dedikált). Bp., 1961-1970, Akadémiai Nyomda. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3502192
23380
524
Books: Architecture, Art
Europa, Europa. - Das Jahrhundert der Avantgard in Mittel- und Ostreuropa. Hrsg. von. Ryszard Stanislawski - Christoph Brockhaus. Band 2.: Architektur, Literatur, Theater, Film, Musik. [Bonn, 1994., Stiftung Kunst und Kultur des Landes NRW.] Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3213301
23381
524
Books: Architecture, Art
Gajdó Tamás - Korniss Péter - Szegő György: Színházkutatás. Nagymező utca 22-24. Bp., 1998, Thália Színház. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. Számozott, 430. sz. példány. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3421490
23382
524
Books: Architecture, Art
Árverési közlöny (Rendkívüli szám:M. Kir. Postat. XCV. aukciója) Bp., 1940. 4. 137p XV. Kiadói papírkötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3459893
23383
524
Books: Architecture, Art
2 db-os könyvtétel: Giotto életműve. Szerk. Edi Bacchesi. Bp.,1984, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban. + Gyionyiszij. Az egyetemes festészet mesterei. Bp.,1982, Corvina Kiadó. Kiadói papírkötés. Színes képanyaggal gazdagon illusztrált kötetek. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3483713
23384
524
Books: Architecture, Art
Bierbauer, [Virgil] Virgile: Urbanisme dans la plaine hongroise. (Dedikált.)Budapest, 1941. Société de La Nouvelle Revue de Hongrie" (S. A. Athenaeum). 6 p. + 1 t. + 1 térkép. Egyetlen kötetkiadás.Dedikált: "Igaz tisztelettel küldi: dr...." {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3496161
23385
524
2200
Books: Architecture, Art
Benkő Elek: Erdély középkori harangjai és bronz keresztelőmedencéi. Bp. - Kolozsvár, 2002, Teleki László Alapítvány - Polis Könyvkiadó. Fekete-fehér képanyaggal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
2929537
23386
524
Books: Architecture, Art
Bihari Puhl Levente: Levy. Szerk.: Bozzay Tibor. A szerző, Bihari Puhl Levente "Levy" képzőművész, festőművész által Koós Judit (1923-2006) művészettörténész, műkritikus részére DEDIKÁLT példány, a művész névjegykártyájával. Bp., 2001., Szerzői. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban, a gerincen kis sérüléssel. Számozatlan példány. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3174067
23387
524
Books: Architecture, Art
Balla Margit (1947-) festőművész gyűjteményes kiállítási katalógusa (1988-1989). 21 sztlv. Szerk.: Gelencsér Éva. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house