Books: Architecture, Art

Number of items: 608

Árverési közlöny. A m. kir. postatakarékpénztár árverési csarnokának 1939 szeptemberi XCI aukciója rendkívüli szám 111 p . XVIII t.
23352.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Árverési közlöny. A m. kir. postatakarékpénztár árverési csarnokának 1941 Márciusi XCVII aukciója rendkívüli szám 137 p . XVI t.
23353.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
23354.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Lafenestre, Georges - Richtenberger, Eugene: La peinture en Europe. Rome. Le Vatican. Les églises. Paris, 1903, Société Francaise d'Éditions d'Art, XXII+375+(1) p. Oldalszámozáson kívül fekete-fehér képtáblákkal. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, foltos gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
23355.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Novotny Tihamér: A látható és a láthatatlan. Művészeti írások 2004-2013. [Bp.], 2014, Pharma Press-ny., 696 p. Színes és fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23356.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Jeremy Aynsley: Grafik-Design in Deutschland 1890-1945. Mainz, 2000, Hermann Schmidt. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23357.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Felvinczi Takács Zoltán Dr.: A Hopp Ferenc Keletázsiai Művészeti Múzeum. Bp., 1923. Újrakötött egészvászon kötés, ragasztott eredeti borítólap, jó állapotban.
23358.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Edith von Welser-Ude - Christian Ude: Open-Air-Galerie. Farbige Botschaften and die Welt. München, 2004, Frederking &amp; Thaler. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
23359.

Edith von Welser-Ude - Christian Ude: Open-Air-Galerie. Farbige Botschaften and die Welt. München, 2004, Frederking & Thaler. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Claude Monet. (Kiállítási katalógus.) Balingen, 1992, Stadthalle Balingen. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
23360.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Thomas Levy (szerk.): Daniel Spoerri. Concidence as Master. Bielefeld, 2003, Kerber Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol, francia, német és olasz nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
23361.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Heinz Demisch: Erhobene Hände. Geschichte einer Gebärde in der bildenden Kunst. Stuttgart, 1984, Urachhaus. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23362.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Kalmár János - Szebeni András - Gerhard Tötschinger - Hernádi Gyula: Bécs Budapest Wien Budapest 2000. Az egyik fotós, Szebeni András (1946-2020) fotóművész által DEDIKÁLT példány. Miskolc, 1999, Well-PRess Kft. Német és magyar nyelven. Gazdag képanyaggal, Kalmár János és Szebeni András fotóival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
23363.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF