Books: Architecture, Art

Number of items: 608

23328.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Ekkehard Schmidberger - Thomas Richter: SchatzKunst 800 bis 1800. Kunsthandwerk und Plastik der Staatlichen Museen Kassel im Hessischen Landesmuseum Kassel. (Kiállítási katalógus.) Kassel-Wolfratshausen, 2001, Staatliche Museen Kassel - Edition Minerva. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval.
23329.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Facing History. Portraits from the National Archives of Canada. Introduction by Lydia Foy. Otawa, 1993. Kurátori levéllel. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23330.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Daniel Wildenstein: Monet oder der Triumph des Impressionismus. Köln, 2010, Taschen, 480 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
23331.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Oskar Schlemmer. Ausstellung der Staatsgalerie Stutgart im Württembergischen Kunstverein Stuttgart. Stuttgart, 1977., Württembergischen Kunstverein Stuttgart. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23332.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
B. Fabritski - I. Chmélev: Trésors de L'Ancienne Russie [A régi Oroszország kincsei.] Moscou,én., Editions Progrés. Francia és orosz nyelven. Gazdag képanyaggal. Magyar nyelvű képjegyzék melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói kartonált papírkötés.
23333.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
23334.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
23335.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Francisca van Vloten: Kegyetlenül szép örökség. A magyar-holland Góth művészcsalád története. Ford.: Gera Judit. Bp., 2000, Széphalom, 164 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
23336.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Tokácsliné Fridrich Ida Rózsa Gábor: Fridrich Album (dedikált)   HOGYF EDITIO, 2001 64p. Kiadói papírborítóval
23337.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
23338.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Józsa Judit: Magyar mesevilág. Bp., 2008. 118p. . Kiadói kartonált papírkötés.
23339.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF