Szegedi Gergely énekes könyve 1569-ből, Szilády Áron tanulmányával Sz. Gergelyről s énekes könyvéről. Az 1569-es könyv fakszimile kiadása. Budapest, 1911, Magyar Tudományos Akadémia ( Hornyánszky ny.). (4)+221+(3)+VIII p. Sérült pergamen kötésben
Facing History. Portraits from the National Archives of Canada. Introduction by Lydia Foy. Otawa, 1993. Kurátori levéllel. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Daniel Wildenstein: Monet oder der Triumph des Impressionismus. Köln, 2010, Taschen, 480 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Oskar Schlemmer. Ausstellung der Staatsgalerie Stutgart im Württembergischen Kunstverein Stuttgart. Stuttgart, 1977., Württembergischen Kunstverein Stuttgart. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
B. Fabritski - I. Chmélev: Trésors de L'Ancienne Russie [A régi Oroszország kincsei.] Moscou,én., Editions Progrés. Francia és orosz nyelven. Gazdag képanyaggal. Magyar nyelvű képjegyzék melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói kartonált papírkötés.
Francisca van Vloten: Kegyetlenül szép örökség. A magyar-holland Góth művészcsalád története. Ford.: Gera Judit. Bp., 2000, Széphalom, 164 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.