Books: Architecture, Art Number of items: 608
3497570
23316
524
3800
Books: Architecture, Art
Donati, Andre: Il Mobile Italiano D'Antiquariato per tutti. 1997, Arnoldo Mondadori Editore. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3501182
23317
524
3800
Books: Architecture, Art
Icoane Romanesti. Colectie de Artá. Bucaresti, 1996, Royal Company. Román, német és angol nyelven. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3376470
23318
524
Books: Architecture, Art
Nagy Villő: Értékteremtés és értékmegőrzés. Bölcs vár. Bp., 2025, Pallas Athéné Könyvkiadó. Kiadói kartonál kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3447418
23319
524
Books: Architecture, Art
Kataloge des Wallraf-Richartz-Museums 2 kötete (III.,V.) Horst Vey - Annamaria Kesting. Katalog der Niederläandischen Gemälde von 1550 bis 1800 im Wallraf-Richartz-Museum und Im Öffentlichen Besitz der Stadt Köln. Mit Ausnahme des Kölnöschen Stadtmuseums.; Imgard Hiller - Horst Vey: Katalog der Deutschen und Niederländischen Gemälde bis 1550. (Mit Aushame der Kölner Malerei) im Wallraf-Richartz-Museum und im Kunstgewerbemuseum der Stadt Köln. Köln, 1967-1969., Wallraf-Richartz-Museum. Német nyelven. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötések, kissé kopott borítókkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3447478
23320
524
Books: Architecture, Art
Vegyes skandináv könyvtétel, 7 db: 1995 Pekka Halonen 1865-1933; 2005 Arctic Paradise; 1989 Eeva-Liisa Manner: Écrivains Finlandais; 1994 Axel Fridell minnesutställning. Dalarnas Museum.; 1994: Jan-Öjvind Swahn: Maypoles, Crayfish and Lucia. Swedish Holidays and Traditions.; 2004 Kiegésítés a Finnmagyar című kiállítás budapesti bemutatójához. Bp., 2004, Ernst Múzeum.; Gustav Vigeland: Vigeland. Sculpture Park and Museum in Oslo. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3477317
23321
524
Books: Architecture, Art
Sammlung Grauwinkel Konkrete Kunst 1982-2012. Hrsg.: Siegfried Grauwinkel. Bp., 2013., Vasarely Museum. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3494465
23322
524
Books: Architecture, Art
2 db Vajda Lajos műzeum kiállítási katalógus {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3188808
23323
524
3400
Books: Architecture, Art
Gerwald Sonnberger (szerk.): Jolán Gross-Bettelheim 1900-1972. Kiállítási katalógus. Passau, 1996, Museum Moderner Kunst. Német nyelven. Első kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált, papírkötésben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3401221
23324
524
3400
Books: Architecture, Art
Juraj Carny et alii: Konceptuális művészet az ezredfordulón. nemzetközi szimpózium, 2001. október 15-16., Budapest/Pozsony. Konceptuálne umenie na zlome tisícrocí. Medzinárodné sympózium, 15-16. október 2001, Budapest' /Bratislava. Conceptual art at the turn of millennium. International symposium, October 15-16, 2001, Budapest/Bratislava. Budapest - Bratislava/Pozsony, 2002, AICA Section Hungary - Slovak Section. of AICA, 4+174 p. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3401335
23325
524
3400
Books: Architecture, Art
Bálint Endre, 4 kötet: "... hogy ami titok mind kilessem..." Bálint Endre montázsai. Bp., 2006, Csók István Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.; Bálint Endre: Hazugságok naplójából. Bp., 1972, Magvető. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.; Bálint Endre: Sorsomról van szó. Írások, versek, esszék, egyebek. Bp.,1987,Magvető. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.; Bálint Endre: Életrajzi törmelékek. Tények és Tanúk. Bp., 1984, Magvető. Kiadói papírkötés.; {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3189819
23326
524
3200
Books: Architecture, Art
Pulszky Ferenc (1814-1897) emlékére. Kiállítás az MTA Székházának III. emeleti helyiségeiben, 1997. október 31-1998. március 31. Bp., 1997, Magyar Tudományos Akadémia, Művészeti Gyűjtemény. Magyar és angol nyelven. Papírkötésben, a borító egyik sarkán kis töréssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3220015
23327
524
3200
Books: Architecture, Art
Byhon:Válogatott munkák. Bihon Győző (1959-) festőművész kiállítási katalógusa. Szerk.: Bihon Győző. é.n. Szerzői 51p. Kiadói papírkötésben. Matits Ferenc művészettörténész számára DEDIKÁLT példány. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house