Books: Architecture, Art

Number of items: 608

Karl Scheffler: Menzel. Der Mensch das Werk. Berlin-Darmstadt-Wien,1955,Deutsche Buch-Gemeinschaft. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félbőr-kötés, kissé kopott borítóval
23513.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Nyilas-Kolb Jenő: Farkas István. Ars Hungarica 8. Bp., 1935, Bisztrai Farkas Ferencz, 1 (címkép) t.+ 30+[2] p. + 32 t. (reprodukciók). Egyetlen kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel.
23514.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Georges Rouault. Ausstellungskatalog Haus Der Kunst München, City Art Galleries, Manchester. München, 1974, Haus der Kunst. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23515.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Klaus Wasmund: Politische Plakate aus dem Nachkriegsdeutschland. Zwischen Kapitulation und Staatsgründung 1945-1949. Frankfurt am Main, 1986., Fischer. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23516.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Paul Delvaux: Der Mensch, Der Maler. Einleitung Paul Aloise de Bock. Hamburg,1965., Johannes Asmus. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
23517.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Michael Bockemühl: Rembrandt 1606-1669. Das Rätsel der Erscheinung. Köln,1991,Taschen. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, karcos borítóval.
23518.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Marianne Oesterreicher-Mollwo: Surrealismus und Dadaismus. Freiburg im Breisgau, 1978., Herder. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23519.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Tapisseries flamandes du XVIe siecle. / Flemish Tapestries of the 16th Century. (Kiállítási katalógus). Antwerpen-Paris-Mechelen, 1996, Bernard Blondeel - Galerie Blondeel-Deroyan - De Wit Royal Manufacturers. Színes képekkel illusztrálva. Francia és angol nyelven. Kiadói tűzött papírkötés.
23520.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Heike Werner - Mathias Wallner: Architektur und Geschichte in Deutschland. München, 2006, Heike Werner Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
23521.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Berzeviczy Albert: A tájképfestés a XVII. században. Bp., 1910, MTA, (Hornyánszky-ny.), 2 sztl. lev.+ 220+(4) p.+ 50 t. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kis folttal
23522.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Németh Lajos: A XIX. század művészete. A historizmustól a szecesszióig. Bp., 1974, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval.
23523.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Sophie Monneret: Monet. Stuttgart, én., Parkland. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
23524.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF