https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Architecture, Art

Number of items: 608

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
A Kassák Múzeum kiállításai 1976-2006. A Kassák Múzeum 1976 és 2006 között megrendezett kiállításainak adattára. Szerk.:Csaplár Ferenc. Bp., 2006, Kassák Múzeum, 8 sztl. lev. Kiadói papírkötés.
1
23709.

A Kassák Múzeum kiállításai 1976-2006. A Kassák Múzeum 1976 és 2006 között megrendezett kiállításainak adattára. Szerk.:Csaplár Ferenc. Bp., 2006, Kassák Múzeum, 8 sztl. lev. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
600 HUF
600 700 800
AmA - Az Amadeus Művészeti Alapítvány Alkotóháza. Bp., 2009, Ama. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
1
23710.

AmA - Az Amadeus Művészeti Alapítvány Alkotóháza. Bp., 2009, Ama. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
600 HUF
600 700 800
Richard Dattner: Selected and Current Works of Richard Dattner &amp; Partners Architects. The Master Architect Series IV. Mulgrave, 2000, The Images Publishing Group Pty Ltd. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
1
23711.

Richard Dattner: Selected and Current Works of Richard Dattner & Partners Architects. The Master Architect Series IV. Mulgrave, 2000, The Images Publishing Group Pty Ltd. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
600 HUF
600 700 800
Vegyes könyvtétel, építészeti témában, 10 db:  Pécs - Ókeresztény mauzóleum és a "korsós' sírkamra.; Budapest - A kőbányai Szent László plébániatemplom.; Budapest - Malomipari múzeum, 3 db.; A Nemzeti Gyászpark és a kisfogház. NÖRI füzetek 5.; Árkádsorok. NÖRI füzetek 22.; Falsírboltok. NÖRI füzetek 16.; Bakonyi, Tibor: Ede Magyar.; Építészeti emlékek a Magyar Országos Levéltárban. A Magíyar Országos Levéltár kiállítása a millecentenárium tiszteletére. 1996. szeptember. Katalógus. A borítón kivágással.;
1
23712.

Vegyes könyvtétel, építészeti témában, 10 db:

Pécs - Ókeresztény mauzóleum és a "korsós' sírkamra.;
Budapest - A kőbányai Szent László plébániatemplom.;
Budapest - Malomipari múzeum, 3 db.;
A Nemzeti Gyászpark és a kisfogház. NÖRI füzetek 5.;
Árkádsorok. NÖRI füzetek 22.;
Falsírboltok. NÖRI füzetek 16.;
Bakonyi, Tibor: Ede Magyar.;
Építészeti emlékek a Magyar Országos Levéltárban. A Magíyar Országos Levéltár kiállítása a millecentenárium tiszteletére. 1996. szeptember. Katalógus. A borítón kivágással.;

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Schlomann-Oldenbourg Illustrierte technische Wörterbücher. Band 13: Baukonstruktionen. In sechs Sprachen: Deutsch, Englisch, Franzözisch, Russisch, Italienisch, Spanisch. München-Berlin, 1919, R. Oldenbourg. Hat nyelven (német, angol, francia, orosz, olasz, spanyol). Kiadói egészvászon-kötés, sérült, rossz állapotban, vetemedett elülső kötéstáblával, néhány sérült, összeragadt lappal, ázásnyomokkal.
1
23713.

Schlomann-Oldenbourg Illustrierte technische Wörterbücher. Band 13: Baukonstruktionen. In sechs Sprachen: Deutsch, Englisch, Franzözisch, Russisch, Italienisch, Spanisch. München-Berlin, 1919, R. Oldenbourg. Hat nyelven (német, angol, francia, orosz, olasz, spanyol). Kiadói egészvászon-kötés, sérült, rossz állapotban, vetemedett elülső kötéstáblával, néhány sérült, összeragadt lappal, ázásnyomokkal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Das Bücher-Schaufenster. Mit einem Anhang: Innenauslagen und Innenausstattung, Ausstellungen. Eine Anleitung für die Praxis von Kurt Loele und Otto Bruere. Ergänzungsmappe mit 32 Abbildungen und Text. Berlin, [1921], Oldenburg &amp; Co., 19+(1) p.+ 34 (fekete-fehér képek) t. Német nyelven. Kiadói mappában.
1
23714.

Das Bücher-Schaufenster. Mit einem Anhang: Innenauslagen und Innenausstattung, Ausstellungen. Eine Anleitung für die Praxis von Kurt Loele und Otto Bruere. Ergänzungsmappe mit 32 Abbildungen und Text. Berlin, [1921], Oldenburg & Co., 19+(1) p.+ 34 (fekete-fehér képek) t. Német nyelven. Kiadói mappában.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Knöll, Karl - Schönemann, Karl: Die Darstellung von Bauzeichnungen im Hochbau. Für Schule und Praxis. Görlitz-Biesnitz, é.n. [1932?], Hans Kretschmer, VIII+100 p.+ 2 (kihajtható) t. Számos szövegközti és egészoldalas ábrával illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, a kihajtható mellékleteken szakadásokkal.
1
23715.

Knöll, Karl - Schönemann, Karl: Die Darstellung von Bauzeichnungen im Hochbau. Für Schule und Praxis. Görlitz-Biesnitz, é.n. [1932?], Hans Kretschmer, VIII+100 p.+ 2 (kihajtható) t. Számos szövegközti és egészoldalas ábrával illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, a kihajtható mellékleteken szakadásokkal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
HomokmandalaBudapest galéria 1994. Kiállítási katalógus 24 p.
1
23716.

HomokmandalaBudapest galéria 1994. Kiállítási katalógus 24 p.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
400 HUF
1,08
EUR
,
1,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
400 HUF
400 500 600

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment