Books: Architecture, Art

Number of items: 608

23500.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Herwig Guratzsch (szerk.): Zeitansage kritische Zeichnungen. Auseinandersetzung mit den Themen des 20. Deutschen Evangelischen Kirchentages ,,Umkehr zum Leben". Hannover, 1983, Wilhelm-Busch-Gesellschaft. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
23501.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Karl Scheffler: Die grossen franzözischen Maler des 19. Jahrhunderts. München, 1949, F. Bruckmann. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, helyenként kis lapszéli ázásnyomokkal, kissé hullámos lapokkal.
23502.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Hans Konrad Röthel: Moderne deutsche Malerei. Wiesbaden, é.n., Emil Vollmer Verlag. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
23503.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Tamar Garb: Frauen des Impressionismus. Die Welt des farbigen Lichts. Stuttgart-Zürich, 1987, Belser Verlag. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
23504.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Grünewald. Das Werk des Meisters Mathis Gothardt Neithardt. Berlin-Zürich, 1939, Atlantis-Verlag. Egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel.
23505.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
2012 Stahl aukciós katalógus, vegyes régiségek témában, papírkötés.
23506.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lempertz 2 darab aukciós katalógus, fotó témában, 2017-2018.
23507.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kapandji Morhange aukciós katalógus, oszmán antikvitás témában, 2012.
23508.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
2 db kiállítási katalógus: Vass Elemér festőművész gyűjteményes kiállítása, 1938. január 30.-febr. 13. [Bp., 1938], Athenaeum-ny., 12+[4] p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval. + Dési Huber István emlékkiállítása, 1947. április - május 4. Bp., 1947, Légrády-ny., 8 p. Kiadói tűzött papírkötés, intézményi bélyegzővel.
23510.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Schätz, Jos. Jul.: Berge und Bergsteiger. aus Monoographien zur Erdkunde Verlag Velhagen &amp; Klasing, Bielefeld, Leipzig, 1929. Könyv a hegymászásról. Kiadói aranyozott vászonkötésben
23511.

Schätz, Jos. Jul.: Berge und Bergsteiger. aus Monoographien zur Erdkunde Verlag Velhagen & Klasing, Bielefeld, Leipzig, 1929. Könyv a hegymászásról. Kiadói aranyozott vászonkötésben

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lovis Corinth. Ein Fest der Malerei. Hrsg. von Agnes Husslein-Arco und Stephan Koja. Belvedere, Wien. München, 2009, Prestel. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23512.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF