Books: Architecture, Art

Number of items: 608

Frank János: Tárlatok - szertartások. A szerző, Frank János (1925-2004) Széchenyi-díjas művészettörténész által dedikált példány. Bp., 1992, Műcsarnok, 139+(1) p. Kiadói papírkötés.
23400.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Vegyes kisplasztikával kapcsolatos tétel, 3 db:  V. Budapesti Nemzetközi Kisplasztikai Kiállítás 1981. Bp., 1981, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.; VII. Budapesti Nemzetközi Kisplasztikai Kiállítás. Bp., 1987, Műcsarnok. A borító Maurer Dóra munkája. Kiadói kartonált papírkötés.; XIX. Országos Kisplasztikai Biennále Pécs, 2005. Szerk.: Sárkány József. Pécs, 2005, Janus Pannonius Múzeum. Kisplasztikai. Kiadói papírkötés.;
23401.

Vegyes kisplasztikával kapcsolatos tétel, 3 db:

V. Budapesti Nemzetközi Kisplasztikai Kiállítás 1981. Bp., 1981, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.;
VII. Budapesti Nemzetközi Kisplasztikai Kiállítás. Bp., 1987, Műcsarnok. A borító Maurer Dóra munkája. Kiadói kartonált papírkötés.;
XIX. Országos Kisplasztikai Biennále Pécs, 2005. Szerk.: Sárkány József. Pécs, 2005, Janus Pannonius Múzeum. Kisplasztikai. Kiadói papírkötés.;

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Niedner, Marie: Kelim-Arbeiten. Beyers Handarbeitsbücher Band 31. + Kelim-Arbeiten Heft II. Beyers Handarbeitsbücher Band 65. Leipzig, 1921-1925, Otto Beyer. Szövésminta-mellékletekkel. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérülésekkel.
23402.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Kortárs művészet múzeumi gyűjteményekben. 1988-1999. Szerk.: Pataki Gábor, Sümegi György. XX. századi magyar művészeti dokumentumok. Bp.,2001., Képző- és Iparművészeti Lektorátus, 267+5 p. Kiadói kartonált papírkötés. + Tisztelet a szülőföldnek. (Hommage a lá terre natale.) Külföldön élő magyar származású művészek II. kiállítása. Szerk.: Baranyi Judit. Bp., 1982, Műcsarnok, 175+1 p. Francia és angol nyelvű bevezetővel, számos illusztrációval. Kiadói papírkötés, sérült kötéssel, kijáró lapokkal.
23403.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Franz von Lenbach 1836-1904. München,1987,Städtische Galerie im Lenbachhaus. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
23404.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Cézanne - Manet - Schuch. Drei Wege zur autonomen Kunst. München, 2000, Hirmer Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
23405.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
23406.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
23407.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
23408.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
23409.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
23410.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
23411.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF