Books: Architecture, Art

Number of items: 608

Erdély Miklós kiállítása, 1986. április 11-május 5. (Kiállítási katalógus). Bp., 1986, Óbudai Galéria. Kiadói tűzött papírkötés, kiadói papír védőborítóban
23206.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Dorotheum 2 darab aukciós katalógus, 1986-1984
23207.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Muntz, Eugenio: L'Et Aurea dell Arte Italiana. (Seguito all'Arte Italiana nel Quattrocento.) Con 420 incisioni e 20 tavole fuori testo in nero, in bistro e cenere. Milano, 1895.,Corriere della Sera. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos borítóval, sérült kötéssel és a gerincről levált lapokkal, rossz állapotban.
23208.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lantos Ferenc. (Kiállítási katalógus.) Szerk.: F. Tóth Zoltán, Keserű Balázs, Kocsis Fanni. Bp., 2021, FreylerArt, 40 p. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés.
23209.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Smidéliusz Kálmán: A megtalált Szép. Vörös Ferenc alkotásai. Szombathely, BKL Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23210.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
A rajzolás természete. Szakmai tanácskozás a XI. Országos Rajzbiennálén. Szerk.: Butak András. [Bp.], 2003, Magyar Grafikusművészek Szövetsége, 51+[1] p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban.
23211.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Várady József: Református templomaink. Debrecen, 1987, Borsodi Református Egyházmegye, 248 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
23212.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Margulan, A. Kh.: Kazakhskoe narodnoe prikladnoe iskusstvo. Tom 2. [Kazah népi iparművészet. 2. köt.] Almati, 1987, Izdatelstvo Fner. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Orosz nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, koszos borítóval, kiadói papír védőborítóban.
23213.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Földes Mihály: Virradat a város peremén. A szerző, Földes Mihály (1905-1984) József Attila-díjas író, újságíró, országgyűlési képviselő által Grubics István (1926-) kommunista politikus, XI. kerületi tanácselnök részére dedikált példány! Bp., 1975, Kossuth, 347+[3] p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban.
23214.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Karel Van Mander: Hírneves német-alföldi és német festők élete. Bp., 1987, Helikon. Kiadói műbőr kötés, kiadói papír védőborítóval.
23215.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Einar Jónsson: Myndir. Kaupmannahöfn [Koppenhága], 1925, Prentsmiđja M. Truelsens, [4]+83 p.+ 1 t. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Több nyelven (angol, német, francia, izlandi, dán). Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.
23216.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1971 Doór Ferenc festőművész kiállítása a Derkovits Teremben. Kihajtható kiállítási meghívó. A művész, Doór Ferenc (1918-2015) festő-grafikus által DEDIKÁLT példány. Bp., Athenaeum-ny.
23217.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF