2014 Magyar Geometrikus Művészet 2 db prospektus és 1 db meghívó. + 2013 Térgeometrika Paris 2008-2013. Le K'adar - Josep Kadar artiste paintre, kiállítási prospektus.
SSCA Bulletin 1991-1994. Bp., Soros Center for Contemporary Arts. Gazdag képanyaggal illusztrált, benne Galántai György, Gyarmathy Tihamér, Lossonczy Tamás, Pinczehelyi Sándor és mások. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Kozák Csaba (szerk.): Samu Géza. A szerkesztő, Bp., 1999, Samu Géza Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos kiadói papír védőborítóban.
Gy. Szabó Béla: Hónapok. Gy. Szabó Béla (1905-1985) fametszetei. Benne aláírt kisgrafikával. (Kolozsvár, 1973), Dacia. Kiadói papírkötésben, kissé kopottas állapotban.
Le Musée du Louvre. Guide a travelers les collections. Paris, 1923, Albert Morancé. Francia nyelven. Fekete-fehér és egy színes képpel, valamint alaprajzokkal illusztrált. Kiadói papírkötés, egy kép hiányzik.
Katalog der Älteren / Neuen Pinakothek zu München. München, 1922, Carl Gerber-ny. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Katalog der Staatlichen Gemäldegalerie zu Dresden. Dresden - Berlin, 1920, Wilhelm von Bertha von Baensch - Julius Bard. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Führer durch die Königlichen Sammlungen zu Dresden. Hrsg. von der Generaldirektion der Königlichen Sammlungen. Dresden, 1905, Albanussche Buchdruckerei. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, a hátsó borító hiányzik.
Vegyes művészeti könyvtétel, 7 db - Rembrandt rézkarcai és rajzai; A renaissance és barokk Spanyolországban; Iparosok, mesterségek, műhelyek; Műgyűjtő, stb.