Books: Architecture, Art

Number of items: 608

Pallai Sándor: Ötvösség, nemesfémipar, divatékszer készítés. Ipari szakkönyvtár. Bp., 1983, Műszaki Könyvkiadó. Negyedik, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas állapotban.
23170.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
P. Brestyánszky Ilona: A pest-budai ötvösség. Bp., 1977, Műszaki, 479+1 p. Rendkívül gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Az adattárban fémjelzésekkel: próbabélyegekkel és mesterjegyekkel. Fekete-fehér képekkel és ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
23171.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Albus, Anita: The Art of Arts. Rediscorvering Painting. 2001, University of California Press. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23172.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Ghirardo, Diane: Architecture after Modernism. London, 1996, Thames and Hudson. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23173.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Ujfalussy István festőművész, író. Ukrajna kiváló népoktatója. Festményeim, írásaim. DEDIKÁLT! 2019. Kartonált kötés, jó állapotban.
23174.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Szalay Lajos hatvan rajza. Kassák Lajos előszavával. Püski Sándor által DEDIKÁLT! New York, 1980, Püski. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23175.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Manfred Meinz: Schönes altes Silber. Keysers Handbuch für Sammler und Liebhaber. Gütersloh, 1987, Prisma Verlag. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
23176.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Bóta Gábor - Gyémánt László: Gyémántográfia. Gyémánt László által DEDIKÁLT! Bp., Duna Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23177.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Kós Károly: Erdély. Kultúrtörténeti vázlat. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
23178.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Milan Konjovic jugoszláv festőművész kiállítása. Szerk:: Sinkovits Péter. A művész, Milan Konjovićc (1898-1993) zombori szerb festőművész által DEDIKÁLT példány! (Bp., 1971, "Pátria"-ny. Kiadói papírkötés, a füzet levált a borítótól, foltos.
23179.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Shanes, Eric: Dali. Mesterművek. 1991, Corvina. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
23180.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Kinsky aukciós katalógus órák és ékszerek témakörben, 2023.
23181.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF