Available for bidding
23216.
Books: Architecture, Art
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
2 000 HUF
Einar Jónsson: Myndir. Kaupmannahöfn [Koppenhága], 1925, Prentsmiđja M. Truelsens, [4]+83 p.+ 1 t. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Több nyelven (angol, német, francia, izlandi, dán). Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |