https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Architecture, Art

Number of items: 608

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Garten Eden. Der Garten in der Kunst seit 1900. Hrsg. von Nils Ohlsen. Kunsthalle Emden. 2007, DuMont. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
1
23412.

Garten Eden. Der Garten in der Kunst seit 1900. Hrsg. von Nils Ohlsen. Kunsthalle Emden. 2007, DuMont. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Raymund Heller: Kunst ist Werbung Hommage an Charles Wilp. Düsseldorf, 2005, Droste. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Számozott, 2472. példány. Kiadói kartonált papírkötés.
1
23413.

Raymund Heller: Kunst ist Werbung Hommage an Charles Wilp. Düsseldorf, 2005, Droste. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Számozott, 2472. példány. Kiadói kartonált papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Linien der mOderne in der Sammlung Würth. Hrsg. von C. Sylvia Weber. Sigmaringen,1997,Thorbecke Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
23414.

Linien der mOderne in der Sammlung Würth. Hrsg. von C. Sylvia Weber. Sigmaringen,1997,Thorbecke Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Stahl, Fritz: Weg zur Kunst. Einführung in Kunst und Kunstgeschichte. Berlin, 1933, Rudolf Mosse, 494+[2] p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
1
23415.

Stahl, Fritz: Weg zur Kunst. Einführung in Kunst und Kunstgeschichte. Berlin, 1933, Rudolf Mosse, 494+[2] p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Sänger, Walter: Der deutsche dom zu Halberstadt. Gestalt und Symbol. Weimar, 1942, Verlag für Deutsch-Christliches Schrifttum Schneider &amp; Co., 120 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
1
23416.

Sänger, Walter: Der deutsche dom zu Halberstadt. Gestalt und Symbol. Weimar, 1942, Verlag für Deutsch-Christliches Schrifttum Schneider & Co., 120 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Finta Edit - Király László: Fiumei ablakok. Finta Edit képei. Király László versei. A festőművész, grafikus Finta Edit (1945-) által DEDIKÁLT példány! Bp., 2005., Timp. Finta Edit képeivel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
23417.

Finta Edit - Király László: Fiumei ablakok. Finta Edit képei. Király László versei. A festőművész, grafikus Finta Edit (1945-) által DEDIKÁLT példány! Bp., 2005., Timp. Finta Edit képeivel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Jacobsson &amp; Öquist: Vetenskapens: Vetenskapens rymder. Perspektiv och visioner. Stockholm, 1997, Carlsson. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
23418.

Jacobsson & Öquist: Vetenskapens: Vetenskapens rymder. Perspektiv och visioner.
Stockholm, 1997, Carlsson. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Ruzsa György: Ikonok könyve. A nemzeti és a helyi iskolák a bizánci és a posztbizánci ikonfestészetben. Bp.,1981, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
1
23421.

Ruzsa György: Ikonok könyve. A nemzeti és a helyi iskolák a bizánci és a posztbizánci ikonfestészetben. Bp.,1981, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Hajdúsági Nemzetközi Művésztelep 1963-2023. 60 év szóban és képben. International Art Colony of Hajdúság Region 1963-2023. 60 years verbally and visually. Szerk.: Fátyol Zoltán, Gyulai Edit, Kupás Csilla, Rácz Imre. Hajdúböszörmény, 2023, Hajdúsági Nemzetközi Művésztelep. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
23422.

Hajdúsági Nemzetközi Művésztelep 1963-2023. 60 év szóban és képben. International Art Colony of Hajdúság Region 1963-2023. 60 years verbally and visually. Szerk.: Fátyol Zoltán, Gyulai Edit, Kupás Csilla, Rácz Imre. Hajdúböszörmény, 2023, Hajdúsági Nemzetközi Művésztelep. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Fritz von Graevenmitz: Plastik Malerei Graphik. Stuttgart, 1980, Deutsche Verlags-Anstalt. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
23423.

Fritz von Graevenmitz: Plastik Malerei Graphik. Stuttgart, 1980, Deutsche Verlags-Anstalt. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
J. A. Schmoll gen Eisenwerth: Rodin und Camille Claudel. München - New York, 1996., Prestel. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
1
23424.

J. A. Schmoll gen Eisenwerth: Rodin und Camille Claudel. München - New York, 1996., Prestel. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Werner Schmalenbach: Henri Rousseau. Träume vom Dschungel. München - New York, 1998., Prestel. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1
23425.

Werner Schmalenbach: Henri Rousseau. Träume vom Dschungel. München - New York, 1998., Prestel. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February


End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February


 

  Events

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment