https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Architecture, Art

Number of items: 608

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Műterem. Körösényi Tamás, Török Richárd, Melocco Miklós kiállítása. Bp., 1985-1986, Műcsarnok. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
23438.

Műterem. Körösényi Tamás, Török Richárd, Melocco Miklós kiállítása. Bp., 1985-1986, Műcsarnok. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Bútorművészeti katalógusok, 3 db:  Batári Ferenc: Európai bútorok a XV-XVII. században. Kiállítás a Nagytétényi Kastélymúzeumban. 3., javított kiadás.,  Szabolcsi Hedvig: Magyar bútorművészet a XVIII. században. Kiállítás a Nagytétényi Kastélymúzeumban.;  Szabolcsi Hedvig: Bútorművészet a XIX. században magyar. Magyar bútorok a század első felében. 3., javított kiadás.  Bp., én.1964-1967, Népművelési Propaganda Iroda - Múzsák, 59+1 p.; 28 p.; 23+1 p. Fekete-fehér fotókkal illusztráltak. Kiadói papírkötések.
1
23439.

Bútorművészeti katalógusok, 3 db:
Batári Ferenc: Európai bútorok a XV-XVII. században. Kiállítás a Nagytétényi Kastélymúzeumban. 3., javított kiadás.,
Szabolcsi Hedvig: Magyar bútorművészet a XVIII. században. Kiállítás a Nagytétényi Kastélymúzeumban.;
Szabolcsi Hedvig: Bútorművészet a XIX. században magyar. Magyar bútorok a század első felében. 3., javított kiadás.
Bp., én.1964-1967, Népművelési Propaganda Iroda - Múzsák, 59+1 p.; 28 p.; 23+1 p.
Fekete-fehér fotókkal illusztráltak. Kiadói papírkötések.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete, írók tanulmányaiban, képzőművészek festményeiben, rajzaiban, rézmetszeteiben és előadóművészek alakításaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. [Bp., 1910], Hornyánszky-ny., 1 (címkép) t.+ 132 p.+ 12 (színes, feliratozott hártyapapírral) t. Kiadói aranyozott, dombornyomott Shakespeare-portréval díszített egészvászon-kötés, a borítón kisebb foltokkal.
1
23440.

Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete, írók tanulmányaiban, képzőművészek festményeiben, rajzaiban, rézmetszeteiben és előadóművészek alakításaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. [Bp., 1910], Hornyánszky-ny., 1 (címkép) t.+ 132 p.+ 12 (színes, feliratozott hártyapapírral) t. Kiadói aranyozott, dombornyomott Shakespeare-portréval díszített egészvászon-kötés, a borítón kisebb foltokkal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Niki de Saint Phalle: Spiel mit mir. H.n., [2011], Swiridoff - Kunsthalle Würth. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, helyenként összeragadó lapokkal.
1
23441.

Niki de Saint Phalle: Spiel mit mir. H.n., [2011], Swiridoff - Kunsthalle Würth. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, helyenként összeragadó lapokkal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Axel Riepenhausen: Blechplakate. Die Geschichte der emaillierten Werbeschilder. Münster, 1979, F. Coppenrath. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón zománcozott fémtáblával.
1
23442.

Axel Riepenhausen: Blechplakate. Die Geschichte der emaillierten Werbeschilder. Münster, 1979, F. Coppenrath. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón zománcozott fémtáblával.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Friedemann Hahn. Bilder. (Kiállítási katalógus.) H.n., [1989], Edition Cantz. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, a borítón apró sérüléssel. Megjelent 1200 példányban.
1
23443.

Friedemann Hahn. Bilder. (Kiállítási katalógus.) H.n., [1989], Edition Cantz. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, a borítón apró sérüléssel. Megjelent 1200 példányban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Igor Jassenjawsky - Joseph Kiblitsky: Ernst Fuchs. Fantasia. München-Düsseldorf, é.n., Artograph-Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Orosz, angol és német nyelven. Kiadói papírkötés. / In Russian, English and German language. Paperback.
1
23444.

Igor Jassenjawsky - Joseph Kiblitsky: Ernst Fuchs. Fantasia. München-Düsseldorf, é.n., Artograph-Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Orosz, angol és német nyelven. Kiadói papírkötés. / In Russian, English and German language. Paperback.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Frank Büttner: Schätze der Kunst. Europäische Malerei aus sieben Jahrhunderten. Künzelsau, 1988, MIRA Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
1
23445.

Frank Büttner: Schätze der Kunst. Europäische Malerei aus sieben Jahrhunderten. Künzelsau, 1988, MIRA Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Philippe Schuwer: Geschichte der Werbung. Ausgabe des Bayerischen Werbefernsehens anlässlich seines Zehnjährigen Bestehens 3. November 1966. München, 1966, Bayerische Werbefernsehen. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen sérüléssel.
1
23446.

Philippe Schuwer: Geschichte der Werbung. Ausgabe des Bayerischen Werbefernsehens anlässlich seines Zehnjährigen Bestehens 3. November 1966. München, 1966, Bayerische Werbefernsehen. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen sérüléssel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Heidrich, Ernst: Die altdeutsche Malerei. 200 Nachbildungen mit geschichtlicher Einführung und Anmerkungen von - - . Die Kunst in Bildern. Jena, 1921, Eugen Diederichs, 2 sztl. lev.+ 275+(1) p. Egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
1
23447.

Heidrich, Ernst: Die altdeutsche Malerei. 200 Nachbildungen mit geschichtlicher Einführung und Anmerkungen von - - . Die Kunst in Bildern. Jena, 1921, Eugen Diederichs, 2 sztl. lev.+ 275+(1) p. Egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Werner Moritz: I. Sperl 1840-1914. Rosenheim, 1990, Rosenheimer Verlagshaus. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
23448.

Werner Moritz: I. Sperl 1840-1914. Rosenheim, 1990, Rosenheimer Verlagshaus. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Franz Radziwill. Vom Expressionismus zum Magischen Realismus. (Kiállítási katalógus.) Köln, 2006, Wienand Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
1
23449.

Franz Radziwill. Vom Expressionismus zum Magischen Realismus. (Kiállítási katalógus.) Köln, 2006, Wienand Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February


End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February


 

  Events

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment