Books: Architecture, Art Number of items: 608
3402637
23464
524
Books: Architecture, Art
Weltkunst német nyelvű műtárgypiaci magazin 2 darab száma, 2014 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3405109
23465
524
Books: Architecture, Art
Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. A képanyagot összegyűjtötte s a szövegrészt írta: - - . Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 2 sztl. lev.+ 255+(1) p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes, kopott borítóval és gerinccel, lapszéli ázásnyomokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3405878
23466
524
Books: Architecture, Art
(Schmalix.) Ed./Hg.: Christa Steinle. Ostfildern, 2007, Hatje Crantz. Angol és német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Hubert Schmalix (1952-2025) osztrák festőművész. Kiadói félvászon-kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3426042
23467
524
Books: Architecture, Art
Pusztai László: Magyar öntöttvasművesség. Bp, 1978, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kiadó papír védőborítóban, {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3435511
23468
524
Books: Architecture, Art
Herendi Péter. (Kiállítási katalógus.) Herendi Péter fotográfus által dedikált példány. Bp., 1995, magánkiadás. Magyar, angol, német és francia nyelvű bevezetővel. Kiadói egészvászon-kötés, részben fakó borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3439010
23469
524
Books: Architecture, Art
Gyermek- és Ifjúsági Színpad. Szerk.: Bossányi Árpád Dr. III. kötet. 12. füzet. Hazafias tárgyú és irredenta gyermekszínjátékok elemi népiskolák számára. Győr, Győregyházmegyei Alap Könyvsajtó. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3439783
23470
524
Books: Architecture, Art
Nádler István kiállítása. Bp. / Stuttgart, 1995-1996. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3441311
23471
524
Books: Architecture, Art
Riczu Zoltán: Zsidó épületek és emlékek Nyíregyházán Nyíregyháza, 1992. 132p. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3442029
23472
524
Books: Architecture, Art
Ingo Glass. Bp., 1996., Vasarely Múzeum. Ingo Glass (1941-2022) temesvári születésű német szobrászművész munkáival illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3442036
23473
524
Books: Architecture, Art
Herendi Péter: Hommage á Kertész. Bp., 1997., Magyar Fotográfiai Múzeum, [22] p. Magyar és angol nyelvű kiállítási katalógus. Herendi Péter fotóival illusztrált. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3442048
23474
524
Books: Architecture, Art
Halmy Miklós: A motívum működése. Halmy Miklós Munkácsy Mihály díjas festőművész munkássága 1960-2000. Bp.,2002,Püski, 94 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3442200
23475
524
Books: Architecture, Art
Csebi Pogány István: Rembrandt. Bp.,[1940.],Officina, 63+5 p.+ 32 t. Átkötött papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house