Books: Architecture, Art

Number of items: 608

Weltkunst német nyelvű műtárgypiaci magazin 2 darab száma, 2014
23464.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. A képanyagot összegyűjtötte s a szövegrészt írta: - - . Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 2 sztl. lev.+ 255+(1) p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes, kopott borítóval és gerinccel, lapszéli ázásnyomokkal.
23465.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
(Schmalix.) Ed./Hg.: Christa Steinle. Ostfildern, 2007, Hatje Crantz. Angol és német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Hubert Schmalix (1952-2025) osztrák festőművész. Kiadói félvászon-kötés.
23466.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Pusztai László: Magyar öntöttvasművesség. Bp, 1978, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kiadó papír védőborítóban,
23467.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Herendi Péter. (Kiállítási katalógus.) Herendi Péter fotográfus által dedikált példány. Bp., 1995, magánkiadás. Magyar, angol, német és francia nyelvű bevezetővel. Kiadói egészvászon-kötés, részben fakó borítóval.
23468.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Gyermek- és Ifjúsági Színpad. Szerk.: Bossányi Árpád Dr. III. kötet. 12. füzet. Hazafias tárgyú és irredenta gyermekszínjátékok elemi népiskolák számára. Győr, Győregyházmegyei Alap Könyvsajtó. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
23469.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Nádler István kiállítása. Bp. / Stuttgart, 1995-1996. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
23470.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Riczu Zoltán: Zsidó épületek és emlékek Nyíregyházán Nyíregyháza, 1992. 132p. Kiadói papírkötés.
23471.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Ingo Glass. Bp., 1996., Vasarely Múzeum. Ingo Glass (1941-2022) temesvári születésű német szobrászművész munkáival illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
23472.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Herendi Péter: Hommage á Kertész. Bp., 1997., Magyar Fotográfiai Múzeum, [22] p. Magyar és angol nyelvű kiállítási katalógus. Herendi Péter fotóival illusztrált. Kiadói papírkötés.
23473.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Halmy Miklós: A motívum működése. Halmy Miklós Munkácsy Mihály díjas festőművész munkássága 1960-2000. Bp.,2002,Püski, 94 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23474.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Csebi Pogány István: Rembrandt. Bp.,[1940.],Officina, 63+5 p.+ 32 t. Átkötött papírkötés.
23475.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF