Books: Architecture, Art Number of items: 608
3458648
23561
524
Books: Architecture, Art
Norbert Lynton: Das 19. und 20. Jahrhundert. Malerei, Plastik, Architektur, Graphik. Gütersloh, 1968, Bertelsmann Kunstverlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3459127
23562
524
Books: Architecture, Art
Gisold Lammel: Deutsche Malerei des Klassizismus. Leipzig, 1986, E. A. Seemann. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3459322
23563
524
Books: Architecture, Art
Berg - Wald - Meer. Die Landschaft als Erlebnis. Ein Bildwerk nach Meisterwerken der Malerei, Grafik und Fotografie. München, 1957, Kindler Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3462689
23564
524
Books: Architecture, Art
Robert Schöffmann: Die Mauer. Wölflau, 1993, Arun. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3462695
23565
524
Books: Architecture, Art
Irmgard Woldering: Götter und Pharaonen. Die Kultur Ägyptens im Wanderl der Geschichte. Herrsching, 1975., Pawlak. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé dohos. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3462774
23566
524
Books: Architecture, Art
Meisterwerke der Kunst. 10 Jahre Museumsstiftung Baden-Württemberg. Stuttgart - Karlruhe, 1992, Staatliche Kunsthalle Karlsruhe. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói haránt-alakú félvászon-kötés, kissé foltos borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3462882
23567
524
Books: Architecture, Art
Die Bilder der Deutschen. Was uns verbindet, was uns bewegt. Mit einem Vorwort von Frank Schirrmacher. Hrsg. von Johannes Thiele. München, 2005, Elisabeth Sandmann. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3462936
23568
524
Books: Architecture, Art
Wolfram Pinder: Über Bildende Kunst. Großaitingen, 1981, J. Reiß. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3463407
23569
524
Books: Architecture, Art
Franz von Lenbach und die Kunst Heute. Köln, 2004, DuMont. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3463411
23570
524
Books: Architecture, Art
,..Freie Sicht aufs Mittelmeer.,., Junge Schweizer Kunst mit Gästen. Zürich - Frankfurt, 1998.Kunsthaus Zürich - Schirn Kunsthalle. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papír kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3464109
23571
524
Books: Architecture, Art
3 db könyv: Román József: Bálint Endre. Bp., 1980, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér és színes képekkel, Bálint Endre műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Szabadi Judit: Bálint Endre. A művészet kiskönyvtára 41. Bp., 1969, Corvina. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval. + Madách Imre: Az ember tragédiája. Bálint Endre rajzaival. Bp., 1972, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3483709
23572
524
Books: Architecture, Art
Heartfield, John Kiállítása: Még Mindig..., 1965 Ernst Múzeum 1965. június - július, 40 p. + 12 képmelléklet, papír kötésben a korábbi tulajdonos sűrű bejegyzéseivel, {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 518:
From 27 January to 5 FebruaryEnd of bidding: 19:00 5 February
Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February
Events
further page navigation Auction house