Books: Architecture, Art

Number of items: 608

Norbert Lynton: Das 19. und 20. Jahrhundert. Malerei, Plastik, Architektur, Graphik. Gütersloh, 1968, Bertelsmann Kunstverlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23561.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Gisold Lammel: Deutsche Malerei des Klassizismus. Leipzig, 1986, E. A. Seemann. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
23562.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Berg - Wald - Meer. Die Landschaft als Erlebnis. Ein Bildwerk nach Meisterwerken der Malerei, Grafik und Fotografie. München, 1957, Kindler Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23563.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Robert Schöffmann: Die Mauer. Wölflau, 1993, Arun. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
23564.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Irmgard Woldering: Götter und Pharaonen. Die Kultur Ägyptens im Wanderl der Geschichte. Herrsching, 1975., Pawlak. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé dohos.
23565.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Meisterwerke der Kunst. 10 Jahre Museumsstiftung Baden-Württemberg. Stuttgart - Karlruhe, 1992, Staatliche Kunsthalle Karlsruhe. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói haránt-alakú félvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
23566.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Die Bilder der Deutschen. Was uns verbindet, was uns bewegt. Mit einem Vorwort von Frank Schirrmacher. Hrsg. von Johannes Thiele. München, 2005, Elisabeth Sandmann. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
23567.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Wolfram Pinder: Über Bildende Kunst. Großaitingen, 1981, J. Reiß. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23568.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Franz von Lenbach und die Kunst Heute. Köln, 2004, DuMont. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23569.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
,..Freie Sicht aufs Mittelmeer.,., Junge Schweizer Kunst mit Gästen. Zürich - Frankfurt, 1998.Kunsthaus Zürich - Schirn Kunsthalle. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papír kartonált papírkötés.
23570.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3 db könyv: Román József: Bálint Endre. Bp., 1980, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér és színes képekkel, Bálint Endre műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Szabadi Judit: Bálint Endre. A művészet kiskönyvtára 41. Bp., 1969, Corvina. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval. + Madách Imre: Az ember tragédiája. Bálint Endre rajzaival. Bp., 1972, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23571.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Heartfield, John Kiállítása: Még Mindig..., 1965 Ernst Múzeum 1965. június - július, 40 p. + 12 képmelléklet, papír kötésben a korábbi tulajdonos sűrű bejegyzéseivel,
23572.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

  Events