Books: Architecture, Art Number of items: 608
3441686
23549
524
Books: Architecture, Art
Hadik András. Joze Plecnik. A karszti ember. The karst man. Szerk.: Wirth Imre. Kiállítási katalógus. Bp., 2015, Műcsarnok, 37+3 p. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Jože Plečnik (1872-1957) szlovén építész. A 20. századi szlovén építészet egyik legnagyobb alakja. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3442358
23550
524
Books: Architecture, Art
Adatok és adalékok a hatvanas évek művészetéhez I-II. köt: A művészeti Bizottság jegyzőkönyvei: 1962-1966. Szerk., a bevezetőt írta, a mutatókat összeállította: Wehner Tibor. XX. századi magyar művészeti dokumentumok 2. Bp., 2002., Képző- és Iparművészeti Lektorátus, IX+1+756+1 p.;2+[757]-1483+1 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3444072
23551
524
Books: Architecture, Art
Barcsay Iskolájában. Szerk.: Gerzson Pál. Bp., 1989, Magyar Szépmíves Társaság. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3444100
23552
524
Books: Architecture, Art
Antikvitások Románia, 2 darab műtárgy témájú kiadvány, román nyelven, 2010-2017 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3444101
23553
524
Books: Architecture, Art
Román antikvitások kiadvány 2 darab száma, 2008-2011. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3444108
23554
524
Books: Architecture, Art
Sammler Journal 2008 októberi száma, design témában. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3444109
23555
524
Books: Architecture, Art
Sammler Journal 2008 októberi száma, lámpák témában. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3446454
23556
524
Books: Architecture, Art
Vattay Elemér / Fotók. Képzőművészeti gyűjtemény. Szerk.: Csaplár Ferenc. Bp., 1993, Kassák Múzeum, 6 sztl. lev. Kiadói mappában. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3458311
23557
524
Books: Architecture, Art
Aufbruch ins Freie. Künstlerkolonien in Deutschland um 1900. (Kiállítási katalógus.) Ravensburg, 2015, Landratsamt Ravensburg. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3458318
23558
524
Books: Architecture, Art
Uwe M. Schneede: Malerei des Surrealismus. Köln, 1973, M. DuMont Schauberg. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3458372
23559
524
Books: Architecture, Art
Horst Keller: Edgar Degas. München, 1988, Bruckmann. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3458565
23560
524
Books: Architecture, Art
Belle Schulhof: Budapest - New York. Egy impresszárió a zenei világban Dedikált! Cserépfalvi Kiadó, 1990. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 518:
From 27 January to 5 FebruaryEnd of bidding: 19:00 5 February
Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February
Events
further page navigation Auction house