Books: Architecture, Art Number of items: 608
3441821
23340
524
Books: Architecture, Art
Jan Zachwatowicz: Architektura Polska. Warszawa, 1966, Arkady. Lengyel nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, sérült kiadói kartontokban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3444112
23341
524
Books: Architecture, Art
Fábián Sándor Szaniszló Dóra: Kiss Roóz Ilona - keramikus. Budapest, 2013. szerzői. 158p. Kiadói kartonált keménykötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3445884
23342
524
Books: Architecture, Art
Varga Vera: Bécsi porcelán az Iparművészeti Múzeum gyűjteményében. Bp., 1986, Iparművészeti Múzeum,50 p. Kiadói papírkötés. + Strohmer-Nowak: Altwiener Porzellan. Wien,1946, Kunstverlag Wolfrum,28+4 p.+32 t. Német nyelven. Egészoldalas fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3445960
23343
524
Books: Architecture, Art
Jékely Zsombor - Tátrai Vilmos: Verrocchio Krisztusa. Verrochio's Christ. Bp., 2003, Szépművészeti Múzeum, 129 p. Angol és magyar nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne 3 db kiállítási prospektussal. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3447062
23344
524
Books: Architecture, Art
Rippl-Rónai József: Kalitkás nő I. Kutatás: Rieder Gábor. Bp., 2023,, Kieselbach Galéria,33+3 p. Kiadói papírkötések, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3458378
23345
524
Books: Architecture, Art
Lust und Last. Leipziger Kunst seit 1945. (Kiállítási katalógus.) Szerk.: Herwig Guratzsch, G. Ulrich Großmann. Ostfildern-Ruit, 1997, Cantz Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3459915
23346
524
Books: Architecture, Art
3 db-os könyvtétel: Kazimierz Zawanowski: El Greco. 21 színes és 25 fekete-fehér képpel. Bp., 1978, Corvina Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés + Kiss György. Festmények, érmek, szobrok, grafikák. Szerk.: Kiss György - Rideg Gábor. Bp., 1996, Szerzői. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés + William Turner. Einleitung von Horst Koch. Ramerding, 1977, Berghaus Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3475999
23347
524
Books: Architecture, Art
Arany János balladái Zichy Mihály rajzaiva [Bp.], [1988], Az 1896. évi kiadás (Bp., Franklin Társulat) reprintje. Díszes, félvászon kötésben, {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3477565
23348
524
Books: Architecture, Art
Heinz Peter Schwerfel: Kino und Kunst. Eine Liebesgeschichte. Köln, 2003, DuMont. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3479002
23349
524
Books: Architecture, Art
Szentiványi Szász Tihamér: Kozmetika. Bp., 1921, "Pallas", 257+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, laza fűzéssel. + Öltözködés és divat. Szerk.: Lackó Géza. Bp.,é.n.,Pesti Napló. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3498814
23350
524
Books: Architecture, Art
Blau, Friedrich R.: Holzschnittechnik. Strassburg, [1912]. Verlag von J. H. Ed. Heitz 54 + [24] p. + 1 t. (színes). Első kiadás. Friedrich R. Blau (1883-1971) német grafikusművész bevezető jellegű, oldalszámozáson belül gazdagon illusztrált munkája a fametszés eljárásairól és lehetőségeiről. A címlapon kereskedői bélyegzés. Korabeli félvászon kötésben, az aranyozott címfelirat a gerincen kék címkén, az illusztrált első borítófedél bekötve. Jó példány. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3498915
23351
524
Books: Architecture, Art
Eberhard Bosslet: Work Groups. Stadtgalerie Saarbrücken. Bielefeld, 2006, Kerber. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. CD-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 518:
From 27 January to 5 FebruaryEnd of bidding: 19:00 5 February
Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February
Events
further page navigation Auction house