Books: Architecture, Art

Number of items: 608

Jan Zachwatowicz: Architektura Polska. Warszawa, 1966, Arkady. Lengyel nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, sérült kiadói kartontokban.
23340.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
23341.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Varga Vera: Bécsi porcelán az Iparművészeti Múzeum gyűjteményében. Bp., 1986, Iparművészeti Múzeum,50 p. Kiadói papírkötés. + Strohmer-Nowak: Altwiener Porzellan. Wien,1946, Kunstverlag Wolfrum,28+4 p.+32 t. Német nyelven. Egészoldalas fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel.
23342.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Jékely Zsombor - Tátrai Vilmos: Verrocchio Krisztusa. Verrochio's Christ. Bp., 2003, Szépművészeti Múzeum, 129 p. Angol és magyar nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne 3 db kiállítási prospektussal. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23343.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Rippl-Rónai József: Kalitkás nő I. Kutatás: Rieder Gábor. Bp., 2023,, Kieselbach Galéria,33+3 p. Kiadói papírkötések, jó állapotban.
23344.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Lust und Last. Leipziger Kunst seit 1945. (Kiállítási katalógus.) Szerk.: Herwig Guratzsch, G. Ulrich Großmann. Ostfildern-Ruit, 1997, Cantz Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
23345.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3 db-os könyvtétel: Kazimierz Zawanowski: El Greco. 21 színes és 25 fekete-fehér képpel. Bp., 1978, Corvina Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés + Kiss György. Festmények, érmek, szobrok, grafikák. Szerk.: Kiss György - Rideg Gábor. Bp., 1996, Szerzői. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés + William Turner. Einleitung von Horst Koch. Ramerding, 1977, Berghaus Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
23346.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Arany János balladái Zichy Mihály rajzaiva [Bp.], [1988], Az 1896. évi kiadás (Bp., Franklin Társulat) reprintje. Díszes, félvászon kötésben,
23347.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Heinz Peter Schwerfel: Kino und Kunst. Eine Liebesgeschichte. Köln, 2003, DuMont. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
23348.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Szentiványi Szász Tihamér: Kozmetika. Bp., 1921, "Pallas", 257+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, laza fűzéssel. + Öltözködés és divat. Szerk.: Lackó Géza. Bp.,é.n.,Pesti Napló. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
23349.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Blau, Friedrich R.:  Holzschnittechnik. Strassburg, [1912]. Verlag von J. H. Ed. Heitz 54 + [24] p. + 1 t. (színes). Első kiadás. Friedrich R. Blau (1883-1971) német grafikusművész bevezető jellegű, oldalszámozáson belül gazdagon illusztrált munkája a fametszés eljárásairól és lehetőségeiről. A címlapon kereskedői bélyegzés. Korabeli félvászon kötésben, az aranyozott címfelirat a gerincen kék címkén, az illusztrált első borítófedél bekötve. Jó példány.
23350.

Blau, Friedrich R.: Holzschnittechnik.
Strassburg, [1912]. Verlag von J. H. Ed. Heitz 54 + [24] p. + 1 t. (színes). Első kiadás.
Friedrich R. Blau (1883-1971) német grafikusművész bevezető jellegű, oldalszámozáson belül gazdagon illusztrált munkája a fametszés eljárásairól és lehetőségeiről.
A címlapon kereskedői bélyegzés.
Korabeli félvászon kötésben, az aranyozott címfelirat a gerincen kék címkén, az illusztrált első borítófedél bekötve. Jó példány.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Eberhard Bosslet: Work Groups. Stadtgalerie Saarbrücken. Bielefeld, 2006, Kerber. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. CD-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés.
23351.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 518:
From 27 January to 5 February

End of bidding: 19:00 5 February

Viewing: 2 to 5 February
Item pick up from 9 February on Andrássy Avenue
Payment deadline is 13 February
Pay-off from 25 February

  Events