Available for bidding
23350.
Books: Architecture, Art
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
2 400 HUF
Blau, Friedrich R.:
Holzschnittechnik.
Strassburg, [1912]. Verlag von J. H. Ed. Heitz 54 + [24] p. + 1 t. (színes). Első kiadás.
Friedrich R. Blau (1883-1971) német grafikusművész bevezető jellegű, oldalszámozáson belül gazdagon illusztrált munkája a fametszés eljárásairól és lehetőségeiről.
A címlapon kereskedői bélyegzés.
Korabeli félvászon kötésben, az aranyozott címfelirat a gerincen kék címkén, az illusztrált első borítófedél bekötve. Jó példány.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |