Books: Architecture, Art Number of items: 608
3463096
23614
524
Books: Architecture, Art
Ray Carney: John Cassavetes filmjei. A pragmatizmus, a modernizmus és a film. Bp.,2001., Osiris. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3463403
23615
524
Books: Architecture, Art
Paul Vogt: Meisterwerke moderner Malerei. 1981, Paul Vogt. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3463437
23616
524
Books: Architecture, Art
Die französische Malerei. Köln, 1988, Lingen. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3463505
23617
524
Books: Architecture, Art
David Piper: Erlebnis Malerei. Bilder genbießen und verstehen. Kehl, 1993, Swan. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3464187
23618
524
Books: Architecture, Art
Huszka József: Tárgyi ethnográfiánk őstörténeti vonatkozásai. Reprint. Debrecen, é.n. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3465588
23619
524
Books: Architecture, Art
Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. A képanyagot összegyűjtötte s a szövegrészt írta: - - . Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 2 sztl. lev.+ 255+(1) p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé viseltes, kopott borítóval {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3475300
23620
524
Books: Architecture, Art
Menyhárt László: Szász Endre. Az interjút - - készítette. Bp., 1983, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3503416
23621
524
Books: Architecture, Art
Kettenmann, Andrea: Frida Kahlo 1907-1954. Fájdalom és szenvedély. 2003, Taschen / Vince. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3212997
23622
524
Books: Architecture, Art
Hegyeshalmi-Holényi-Praznovszky: Orbis Pictus. A látható világ, a megfestett város. Veszprém, 2001. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3219536
23623
524
Books: Architecture, Art
Kötelék. Szerk.: Németh Géza. Kiállítási katalógus, benne több festő-, szobrász-, grafikus-, és fotóművész műveivel. Menora Saag Centrum Artis, Ipolyság. 2022. 34p. Kiadói kartonált papírkötésben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3244006
23624
524
Books: Architecture, Art
Nagy Gábor György festőművész és grafikus 3 db művészetét bemutató katalógus: Hemrik László: Nagy Gábor György. Pöttyös képek 1999-2009. Ericsson Galéria, Budapest, 2009-2010. H.n., é.n., Ráday Galéria és Kiadó. Kiadói papírkötés + Szurcsik József: Nagy Gábor György. Szándékos véletlenek. Klasszikus nyomatok 1992-2004. Verőce, 2005. H.n., é.n., Re-Noir Nyomda. Kiadói papírkötés + Készman József: Nagy Gábor György. Hamisgyöngyök. Digitális nyomatok 1998-2003. Székesfehérvár, 2003, Szent István Király Múzeum. Kiadói papírkötés {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3296794
23625
524
Books: Architecture, Art
Neumeister aukciós katalógus, vegyes régiségek témában, 2004 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house