Books: Architecture, Art Number of items: 608
3305014
23627
524
Books: Architecture, Art
Artcurial aukciós katalógus, festmény, grafika és szobor témában, 2013. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3314937
23628
524
Books: Architecture, Art
Dorotheum 2 darab árverési katalógus, arany- és ezüstpénzek témában témában, 2019-2022 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3405846
23630
524
Books: Architecture, Art
Rosa Loy - Neo Rauch: Hinter den Garten. Münich,én.,Prestel. Német és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3405866
23631
524
Books: Architecture, Art
Erhard Ciolina - Evamaria Ciolina: Garantirt Aecht. Das Reklame-Sammelbild als Spiegel der Zeit. [München],én.,Edition Wissen & Literatur. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3434611
23632
524
Books: Architecture, Art
Hoffmann Edit: Barabás Miklós. Bp., 1950, Művelt Nép. Félvászon kötés, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3442285
23633
524
Books: Architecture, Art
Cinco artistas espanoles [Öt spanyol művész.] Berdonces, Javier Chapa, Vargas, Guillermo Perez Villalta, Joaquin Capa. Spanyol nyelven, de angol nyelvű előszóval is. Színes képekkel illusztrált. Benne magyar nyelvű ismertetővel a 1991-es Szépművészeti Múzeum kiállításához. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3475295
23634
524
Books: Architecture, Art
Hárs Éva: Zsolnay kerámia. A Janus Pannonius Múzeum Művészeti Kiadványai 61. sz. Pécs, 1988, Janus Pannonius Múzeum. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3483703
23635
524
Books: Architecture, Art
Hungarian Artists - Artysci wegierscy: Bukta - Halász. Krakow, 1996.. Lengyel kiállítási katalógus. Illusztrált. Kiadói papírborítóval {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
2938728
23636
524
Books: Architecture, Art
Ipartelepek építészete. IV. köt. Szerk.: Rados Kornél. Bp., 1969., Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3189807
23637
524
Books: Architecture, Art
Martyin Emília (szerk.): Csabai arcképek. Békéscsaba képzőművészeti és iparművészeti élete. Munkácsy Mihály Múzeum Évkönyve II. (39.) "Ami csabai..." múzeumi sorozat. Írta és a fotóanyagot válogatta: Gyarmati Gabriella. Békéscsaba, 2014, Munkácsy Mihály Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Volt könyvtári példány. Kartonált papírkötésben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3190533
23638
524
Books: Architecture, Art
Wehner Tibor (szerk.): A Derkovits ösztöndíj története 1955-2005. Bp., 2006, Képző- és Iparművészeti Lektorátus. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3191049
23639
524
Books: Architecture, Art
Rábai Ridovics Ferenc. Kiállítási katalógus. Bp., 1994, magánkiadás. Hozzá Ridovics Péter által DEDIKÁLT lap. Magyar és angol nyelven. Kiadói kopottas papírkötésben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house