Books: Architecture, Art

Number of items: 608

Artcurial aukciós katalógus, festmény, grafika és szobor témában, 2013.
23627.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Dorotheum 2 darab árverési katalógus, arany- és ezüstpénzek témában témában, 2019-2022
23628.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Rosa Loy - Neo Rauch: Hinter den Garten. Münich,én.,Prestel. Német és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
23630.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Erhard Ciolina - Evamaria Ciolina: Garantirt Aecht. Das Reklame-Sammelbild als Spiegel der Zeit. [München],én.,Edition Wissen &amp; Literatur. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
23631.

Erhard Ciolina - Evamaria Ciolina: Garantirt Aecht. Das Reklame-Sammelbild als Spiegel der Zeit. [München],én.,Edition Wissen & Literatur. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Hoffmann Edit: Barabás Miklós. Bp., 1950, Művelt Nép. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
23632.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Cinco artistas espanoles [Öt spanyol művész.] Berdonces, Javier Chapa, Vargas, Guillermo Perez Villalta, Joaquin Capa. Spanyol nyelven, de angol nyelvű előszóval is. Színes képekkel illusztrált. Benne magyar nyelvű ismertetővel a 1991-es Szépművészeti Múzeum kiállításához. Kiadói papírkötés.
23633.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
23634.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Hungarian Artists - Artysci wegierscy: Bukta - Halász. Krakow, 1996.. Lengyel kiállítási katalógus. Illusztrált. Kiadói papírborítóval
23635.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
23636.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
23637.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
23638.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
23639.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF