Available for bidding
23514.
Books: Architecture, Art
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
1 400 HUF
Nyilas-Kolb Jenő: Farkas István. Ars Hungarica 8. Bp., 1935, Bisztrai Farkas Ferencz, 1 (címkép) t.+ 30+[2] p. + 32 t. (reprodukciók). Egyetlen kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |