Available for bidding
23301.
Books: Architecture, Art
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 HUF
Tavaszi Tárlat 1901. Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat 1901. évi tagilletménye. II. rész. Bp.,(1901), Singer és Wolfner, 4+51+1 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |