Number of items: 767

Mikita Elemér (XX. sz. első fele): Csendélet üveggel. Olaj, karton. Jelzett. Sérült. 30,5x37 cm
10492.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Miklósi-Mutschenbacher Ödön (1881-1942): Esti fények, 1938. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 42x52 cm
10493.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Mikus Ferenc (1938-): Alföldi táj. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 55x80 cm.
10494.

Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Mikus Ferenc (1938-): Alföldi tanya. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 55x70 cm.
10495.

Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Mikus Ferenc (1938-): Horgász (Tiszapart?). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 80x137 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10496.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Milan Stano (1949-): Fuvolázó alak, 1988. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (11/20). Lap széle kissé foltos. 49x30 cm
10497.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Milan Stano (1949-): Vízimalom a várban, 1988. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (8/15). Üvegezett fakeretben. 49x30 cm
10498.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Milan Stano (1949-): Zene-bona, 1988. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (16/50). Üvegezett fakeretben. 30x49 cm
10499.

Available for bidding
4 600 HUF
12,47
14,38
Minimum bid:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
Molnár Attila (1978-2019): Ábrándozó nő, 2014. Computer print, papír, szárazbélyegzővel jelzett. 21,5x5,5 cm.
10500.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Molnár Attila (1978-): Tehermentesen, 2013. Computer print, papír, szárazbélyegzővel jelzett. 16,5x9 cm.
10501.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Molnár Attila (1978-): Univerzum, 2015. Computer print, papír, szárazbélyegzővel jelzett. 16x16 cm.
10502.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
10503.

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events