Paintings and graphics Number of items: 767
3428256
10252
521
Élesdy István (1912-1987): Arckép (Kopp Jenő?). Rézkarc, papír, jelzett. Paszpartuban. 19,5x13,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3507505
10253
521
Élesdy István (1912-1987): Hazafelé, 1930-s évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül. 7,5x8 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 200 2 600 3 000
3385464
10254
521
Élesdy István (1912-1987): Horgász. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli kisebb elszíneződéssel, 15x21 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3507303
10255
521
Élesdy István (1912-1987): Női arckép, 1934. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 11x8,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3507663
10256
521
Endrédy György (1910-1988): Gyóntató. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 22,5x16,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3484293
10257
521
Eszik Alajos (1953-): Nyáréji séta, 2002. Litográfia, papír. Jelzett. Számozott (4/13). 38×31 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3484380
10258
521
Eszik Alajos (1953-): Vadromantikus bagatellek III., 2000. Rézkarc, aquatinta, papír. Jelzett. Számozott (II/XV). Hátoldalán a művész bélyegzőjével és kisebb felületi sérüléssel. 32×23 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3481469
10259
521
Fábri Tibor (-): Verőcei füzes, 1988. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 33,5×49,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3474282
10260
521
4400
Fábri Tibor (-): Verőcei mozaikok, 1987. Akvarell, kollázs, papír, jelzett. Paszpartuban. 29×41 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
3061167
10261
521
32000
Fajó János (1937-2018): Kompozíció (cím nélkül), Graf & Schelble Galerie, Basel, kiállítási plakát, 1991. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Apró lapszéli szakadással. Kép mérete 55x40 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
3413925
10262
521
19000
Fancsikné Csaba Mária (1935-2017): Téli csendélet (tájjal). Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 51x40 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
3492573
10263
521
Farkas András (1920-1991): Bakópusztai udvar. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 30x43 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house