Number of items: 767

Élesdy István (1912-1987): Arckép (Kopp Jenő?). Rézkarc, papír, jelzett. Paszpartuban. 19,5x13,5 cm
10252.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Élesdy István (1912-1987): Hazafelé, 1930-s évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül. 7,5x8 cm.
10253.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Élesdy István (1912-1987): Horgász. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli kisebb elszíneződéssel, 15x21 cm
10254.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Élesdy István (1912-1987): Női arckép, 1934. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 11x8,5 cm
10255.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Endrédy György (1910-1988): Gyóntató. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 22,5x16,5 cm
10256.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Eszik Alajos (1953-): Nyáréji séta, 2002. Litográfia, papír. Jelzett. Számozott (4/13). 38×31 cm.
10257.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Eszik Alajos (1953-): Vadromantikus bagatellek III., 2000. Rézkarc, aquatinta, papír. Jelzett. Számozott (II/XV). Hátoldalán a művész bélyegzőjével és kisebb felületi sérüléssel. 32×23 cm.
10258.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Fábri Tibor (-): Verőcei füzes, 1988. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 33,5×49,5 cm
10259.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Fábri Tibor (-): Verőcei mozaikok, 1987. Akvarell, kollázs, papír, jelzett. Paszpartuban. 29×41 cm
10260.

Available for bidding
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Fajó János (1937-2018): Kompozíció (cím nélkül), Graf &amp; Schelble Galerie, Basel, kiállítási plakát, 1991. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Apró lapszéli szakadással. Kép mérete 55x40 cm
10261.

Available for bidding
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimum bid:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Fancsikné Csaba Mária (1935-2017): Téli csendélet (tájjal). Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 51x40 cm
10262.

Available for bidding
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimum bid:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Farkas András (1920-1991): Bakópusztai udvar. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 30x43 cm.
10263.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events