Number of items: 767

10264.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
10265.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Fehérvári Károly (XX. sz. vége): Táj. Olaj, vászon. Jelzett. Fakeretben. 50x70 cm.
10266.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Félegyházi László (1907-1986): Portré. Pasztell, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott, üvegezett fakeretben, 57×47 cm
10267.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Fényes Adolf (1867-1945): Koldus. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, lap széle foltos, 33×23 cm
10268.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Fenyvesi Tóth Árpád (1950-2014): USA történet, 1977. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (14/50). Törésnyomokkal. Lapszéli folttal. 30x30 cm.
10269.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Ferdinánd Judit (1942-2015): Déri Miksa mérnök, feltaláló portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29 cm
10270.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Ferenczy Zsolt (1970-): Csendélet, 2001. Vegyes technika, papír, jelzett, 29×39 cm, üvegezett fakeretben.
10271.

Available for bidding
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Fery Antal (1908-1994): Michelangelo. Fametszet, papír, jelzett, apró foltokkal, üvegezett fakeretben. 17x20 cm
10272.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Flache Gyula (1892-1967): Csendélet. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Javított. Sérült. 50x40 cm
10273.

Available for bidding
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimum bid:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Fontos Sándor (1920-1991): Eső után. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 25x70 cm
10274.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Formanek Barbara (1976): Tejút, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA IV/10 számozással, 15×15 cm
10275.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events