Fehér László (1953-): Tánc, 2011. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (45/80), lap alján Fehér László autográf ajándékozási soraival Kocsis András Sándor könyvkiadó, 1997-től 2021-ig a Kossuth Kiadó elnök vezérigazgatója részére. Üvegezett fakeretben. 56x77 cm.
Bartos Endre (1930-2006): Erdőrészlet. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Bartos Galéria Kkt. által kiállított Certificate of Original bizonylattal. Fakeretben. 115x75 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Bartos Endre (1930-2006): Női portré. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Bartos Galéria Kkt. által kiállított Certificate of Original bizonylattal. Fakeretben. 100x75 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Kozma István (1937-2020): Sára (nagybányai akt). Olaj, vászon, jelzés nélkül, hátoldalán a művész címkéjével, 80×60 cm. / István Kozma (1937-2020): Sarah (nude in Baia Mare), oil on canvas, unsigned, with the artist's label on the reverse, 80×60 cm.
Jakuba János (1909-1974): Asztal mellett. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és Műcsarnok töredékes raglapjával, fakeretben, 80x60 cm.
Vlagyimir Lebedev (1891-1967): Geometrikus alak. Tus, vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Sérült, foltos. 36x27,5 cm / Vladimir Lebedev (1891-1967), Russian avantgarde painter: Figure. Ink and mixed technique on paper, unsigned, damaged. 36x27,5 cm
Schéner Mihály (1923-2009): Karácsony előtti invokáció katedrális építésre (cím nélkül), 11980. Filctoll, golyóstoll papír. Jelzett. Schéner Mihály autográf verses soraival és ajánlásával. Békéscsabai Jókai Színház plakátján. Hajtásnyomokkal. Lapszéli néhány kevés apró folttal és részben javított kisebb szakadásokkal. 84x59 cm
Félegyházi László (1907-1986): Diáklány, 1967. Pasztell, papír, jelezve jobbra fent, hátoldalán debreceni Kortárs Galéria raglapjával, üvegezett fakeretben, 69×49 cm