Number of items: 767

Fehér László (1953-): Tánc, 2011. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (45/80), lap alján Fehér László autográf ajándékozási soraival Kocsis András Sándor könyvkiadó, 1997-től 2021-ig a Kossuth Kiadó elnök vezérigazgatója részére. Üvegezett fakeretben. 56x77 cm.
10000.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
180 000 HUF
487,80
562,50
Minimum bid:
180 000 HUF
180 000 200 000 240 000
Bartos Endre (1930-2006): Erdőrészlet. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Bartos Galéria Kkt. által kiállított Certificate of Original bizonylattal. Fakeretben. 115x75 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10001.

Available for bidding
120 000 HUF
325,20
375,00
Minimum bid:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
Bartos Endre (1930-2006): Női portré. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Bartos Galéria Kkt. által kiállított Certificate of Original bizonylattal. Fakeretben. 100x75 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10002.

Available for bidding
120 000 HUF
325,20
375,00
Minimum bid:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
10003.

Available for bidding
120 000 HUF
325,20
375,00
Minimum bid:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
Gulyás Dénes (1927-2003): Csokor, 1992. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, sérült fakeretben, 80×60 cm
10004.

Available for bidding
90 000 HUF
243,90
281,25
Minimum bid:
90 000 HUF
90 000 100 000 120 000
Gergely Imre (1868-1957): Virágpiac. Olaj, fa. Jelezve balra lent. 35,5×25 cm.
10005.

Available for bidding
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Jakuba János (1909-1974): Asztal mellett. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és Műcsarnok töredékes raglapjával, fakeretben, 80x60 cm.
10006.

Available for bidding
44 000 HUF
119,24
137,50
Minimum bid:
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
Kántor Lajos (1922-2013): Csendélet Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, fakeretben, 50x70 cm.
10007.

Available for bidding
42 000 HUF
113,82
131,25
Minimum bid:
42 000 HUF
42 000 50 000 55 000
Vlagyimir Lebedev (1891-1967): Geometrikus alak. Tus, vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Sérült, foltos. 36x27,5 cm / Vladimir Lebedev (1891-1967), Russian avantgarde painter: Figure. Ink and mixed technique on paper, unsigned, damaged. 36x27,5 cm
10008.

Available for bidding
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimum bid:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Véra Cardot, Steiner Vera (1920-2003): Les oiseaux. Vegyes technika, papír, jelzett. 56,5x38,5 cm
10009.

Available for bidding
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimum bid:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Schéner Mihály (1923-2009): Karácsony előtti invokáció katedrális építésre (cím nélkül), 11980. Filctoll, golyóstoll papír. Jelzett. Schéner Mihály autográf verses soraival és ajánlásával. Békéscsabai Jókai Színház plakátján. Hajtásnyomokkal. Lapszéli néhány kevés apró folttal és részben javított kisebb szakadásokkal. 84x59 cm
10010.

Available for bidding
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimum bid:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
Félegyházi László (1907-1986): Diáklány, 1967. Pasztell, papír, jelezve jobbra fent, hátoldalán debreceni Kortárs Galéria raglapjával, üvegezett fakeretben, 69×49 cm
10011.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events