Paintings and graphics Number of items: 767
3507687
10240
521
Dienes István (1905-1977): Levétel a keresztről, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 17x9 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3506904
10241
521
Dienes István (1905-1977): Társaság, 1930-as évek. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 12x9 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3411740
10242
521
Dobay Zsuzsa (Susan Dobay, 1937-): Enteriőr (cím nélkül). Nyomat, papír, jelzett, számozott (5/160). Kisebb lapszéli gyűrődésekkel. 32x25,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3411735
10243
521
Dobay Zsuzsa (Susan Dobay, 1937-): Hegedűs óriáskerék előtt, vidámparknál (cím nélkül). Nyomat, papír, jelzett, számozott (15/160). Kisebb gyűrődésekkel. 34x25,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3397764
10244
521
Dobesch Máté (1978-): Cuencai részlet, 2003. Litográfia, papír, jelzett, 1/35 számozással. 35x24 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3427681
10245
521
Dobesch Máté (1978-): Költők kertje, 2003. Ceruza, papír, jelzett. Paszpartuban. 31x24 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3427733
10246
521
Dorote Simic (-): Tisza, 1998. Akvarell, papír, jelzett. 36×50 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3312154
10247
521
Ducsay Béla (1893-1967): Faluvége (. Akvarell, papír. Jelzett, hátoldalán töredékes hagyatéki pecséttel, hajtásnyomokkal, lapszéli sérülésekkel, 31x48 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3034489
10248
521
Dukai Zsófia (?-): Közben, 2005. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (1/10), lapszéli hajtásnyomokkal, 19,5x16,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3399155
10249
521
6500
Durkó Gábor (1916-2003), össz. 10 db mű: Városrészletek, több alakos kompozíciók, tájképek, absztrakt kompozíciók. Akvarell, ceruza, monotípia, papír, részben jelzett, részben sérült, 30x44 cm körüli méretekben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3397854
10250
521
Durkó Gábor (1916-2003), össz. 8 db mű: Városrészletek, akt, absztrakt kompozíciók. Akvarell, monotípia, papír, egyik jelzett, részben sérült, 30x42 cm körüli méretekben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3126335
10251
521
Ék Sándor (1902-1975): Lány portré. Vegyes technika (sokszorosított grafika), papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos. 32,5×25,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house