Number of items: 767

Dienes István (1905-1977): Levétel a keresztről, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 17x9 cm
10240.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Dienes István (1905-1977): Társaság, 1930-as évek. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 12x9 cm
10241.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Dobay Zsuzsa (Susan Dobay, 1937-): Enteriőr (cím nélkül). Nyomat, papír, jelzett, számozott (5/160). Kisebb lapszéli gyűrődésekkel. 32x25,5 cm
10242.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Dobay Zsuzsa (Susan Dobay, 1937-): Hegedűs óriáskerék előtt, vidámparknál (cím nélkül). Nyomat, papír, jelzett, számozott (15/160). Kisebb gyűrődésekkel. 34x25,5 cm
10243.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Dobesch Máté (1978-): Cuencai részlet, 2003. Litográfia, papír, jelzett, 1/35 számozással. 35x24 cm
10244.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Dobesch Máté (1978-): Költők kertje, 2003. Ceruza, papír, jelzett. Paszpartuban. 31x24 cm
10245.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Dorote Simic (-): Tisza, 1998. Akvarell, papír, jelzett. 36×50 cm
10246.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Ducsay Béla (1893-1967): Faluvége (. Akvarell, papír. Jelzett, hátoldalán töredékes hagyatéki pecséttel, hajtásnyomokkal, lapszéli sérülésekkel, 31x48 cm
10247.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Dukai Zsófia (?-): Közben, 2005. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (1/10), lapszéli hajtásnyomokkal, 19,5x16,5 cm
10248.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Durkó Gábor (1916-2003), össz. 10 db mű: Városrészletek, több alakos kompozíciók, tájképek, absztrakt kompozíciók. Akvarell, ceruza, monotípia, papír, részben jelzett, részben sérült, 30x44 cm körüli méretekben
10249.

Available for bidding
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Durkó Gábor (1916-2003), össz. 8 db mű: Városrészletek, akt, absztrakt kompozíciók. Akvarell, monotípia, papír, egyik jelzett, részben sérült, 30x42 cm körüli méretekben
10250.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Ék Sándor (1902-1975): Lány portré. Vegyes technika (sokszorosított grafika), papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos. 32,5×25,5 cm
10251.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events