Number of items: 767

Zbiskó Béla (1899-1972): Erdei jelenet, 1964. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 60×80 cm
10756.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Zemlényi Csaba (1943-): Litho. Litográfia, papír, jelzett, számozott (17/66), 42x42 cm
10757.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Zichy Mihály (1827-1906): Erotikus jelenet. Cinkográfia, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 14×18 cm
10758.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Zimbródy Gulyás (Lehmayer) Ferenc (1909-1979): Bubotai rét, 1935. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 20×27,5 cm
10759.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
10760.

Available for bidding
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Zsigovics Iván (1958- ): Égi gyűrű. Szitanyomat, papír, jelzett, lapszéli elszíneződésekkel, 34x23 cm
10761.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Zsigovics Iván (1958- ): Égi jelek (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, lapszéli elszíneződésekkel és szakadással, 35x23 cm
10762.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Zsigovics Iván (1958-): Kozmosz (cím nélkül), 1978. Rézkarc, papír, jelzett, 11,5x16 cm
10763.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Zsigovics Iván (1958-): Kozmosz (cím nélkül), 1978. Rézkarc, papír, jelzett, lap szélén paszpartuzás nyomaival, 12x16 cm
10764.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Zsótér Ákos (1895-1983): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli szakadással, 13,5x16,5 cm
10765.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
10766.

Available for bidding
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimum bid:
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events