Paintings and graphics Number of items: 767
3409766
10516
521
4600
Nagy Gábor György (1966-): Mindenkire süt... IV., 2004. Hidegtű, papír, jelzett, számozott (12/22), 22×23 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
3484388
10517
521
Nagy Gábor György (1966-): Rotáció (cím nélkül). Vegyes technika (sokszorosított grafika), papír, jelzett, művészpéldány E.A. II./VI. számozással, 41×41 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3412670
10518
521
11000
Nagy Károly (működött a XX. sz második felében): Repülés I., 1980 körül. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. 52,5×52,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
3412672
10519
521
11000
Nagy Károly (működött a XX. sz második felében): Repülés II., 1980 körül. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. 52,5×52,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
3488316
10520
521
15000
Nagy Lajos (1956-): Női akt asztalnál. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 43x35 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3432543
10521
521
Nechánszky József (1936-), Picasso után: Anya gyermekével, 1970. Rézkarc, papír, jelzett, , üvegezett fakeretben, 15×10 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3485765
10522
521
Nechánszky József (1936-): Balatoni táj. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 16×29,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3488399
10523
521
11000
Nemes Tibor (1955-): Az ősz színei. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. 35×49 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
2581059
10524
521
6500
Németh János (1936-): Színes formák. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 14x17 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3403019
10525
521
Nolipa István Pál (1907-1986): Gondolatok és jegyzetek a művészetről (könyv terve?). Ceruza, papír. Jelzett. 21x34 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3402977
10526
521
Nolipa István Pál (1907-1986): Irmuska tanul (a festő lánya), 1955. Tus, karton. Jelzett. 30x22 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3403717
10527
521
Nolipa István Pál (1907-1986): Kertek alján, 1954. Ceruza, papír. Jelzett. Néhány kevés egészen apró folttal. 13x19 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house