Number of items: 767

Nagy Gábor György (1966-): Mindenkire süt... IV., 2004. Hidegtű, papír, jelzett, számozott (12/22), 22×23 cm
10516.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 600 HUF
12,47
14,38
Minimum bid:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
Nagy Gábor György (1966-): Rotáció (cím nélkül). Vegyes technika (sokszorosított grafika), papír, jelzett, művészpéldány E.A. II./VI. számozással, 41×41 cm
10517.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Nagy Károly (működött a XX. sz második felében): Repülés I., 1980 körül. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. 52,5×52,5 cm
10518.

Available for bidding
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Nagy Károly (működött a XX. sz második felében): Repülés II., 1980 körül. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. 52,5×52,5 cm
10519.

Available for bidding
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Nagy Lajos (1956-): Női akt asztalnál. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 43x35 cm
10520.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Nechánszky József (1936-), Picasso után: Anya gyermekével, 1970. Rézkarc, papír, jelzett, , üvegezett fakeretben, 15×10 cm
10521.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Nechánszky József (1936-): Balatoni táj. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 16×29,5 cm
10522.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Nemes Tibor (1955-): Az ősz színei. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. 35×49 cm
10523.

Available for bidding
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
10524.

Available for bidding
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Gondolatok és jegyzetek a művészetről (könyv terve?). Ceruza, papír. Jelzett. 21x34 cm
10525.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Nolipa István Pál (1907-1986): Irmuska tanul (a festő lánya), 1955. Tus, karton. Jelzett. 30x22 cm
10526.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Kertek alján, 1954. Ceruza, papír. Jelzett. Néhány kevés egészen apró folttal. 13x19 cm
10527.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events