Number of items: 767

Nolipa István Pál (1907-1986): Országház utca eleje (Budai vár), 1973. Linómetszet, papír. Jelzett (paszpartu által takarva). 18x24 cm.
10528.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Nolipa István Pál (1907-1986): Régi Teleki tér, Budapest, 1938. Ceruza, papír. Jelzett. Néhány kevés egészen apró folttal. 14,5x21 cm
10529.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Nolipa István Pál (1907-1986): Táj tanulmány. Olaj, rétegelt falemez. Jelzett a hátoldalán. 22,5x33,5 cm.
10530.

Available for bidding
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Torun, utcarészlet (Lengyelország), 1975. Linómetszet, papír. Jelzett a metszeten. 18x25 cm.
10531.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Novák Lajos (1927-1989): Őszi munkák (Trágyahordás). Rézkarc, papír, jelzett. 30x38 cm
10532.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Nyergesi János (1895-1982): Színes utca, 1968. Tus, akvarell, papír, jelzett. 30x43,5 cm.
10533.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Olbert Mariann (1973-), 2 db rajz: Férfi aktok. Ceruza, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. Egyiken kisebb szakadással. 35x25 és 29x25 cm
10534.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Olbert Mariann (1973-): Hommage a Dosztojevszkij. Linómetszet, papír. Jelzett. 21x29,5 cm
10535.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Olbert Mariann (1973-): Játék a formával. Szitanyomat, papír. Jelzett. 14,5x14,5 cm
10536.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Olbert Mariann (1973-): Játék a formával II. Szitanyomat, papír. Jelzett. 15x15 cm
10537.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Olexa József (1960-): Tavasz. Hidegtű, papír, jelzett, egyszeri nyomat, 60×50 cm
10538.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Olvashatatlan (...György) jelzéssel: Járókelők, 1978. Tus, papír, 37,5x36 cm, üvegezett fakeretben
10539.

Available for bidding
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events