Number of items: 767

Koleszár S. István (XX. sz. első fele): Enteriőr festményekkel. Olaj, karton. Jelzett. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, korabeli fakeretben, hátoldalán Lusztig Márton miskolci képkeretező címkéjével. 50x35 cm.
10408.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Kolozsvári Sándor (1956-2012): Átlós kompozíció. Vegyes technika, applikáció, fa, jelzés nélkül, fakeretben, 13x20 cm
10409.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Kőmíves István (1949-2007): Töredék. Litográfia, papír, jelzett, 13/4 számozással. 20,5x27 cm
10410.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Erdei út. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, 39×29 cm
10411.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Koncz Zoltán (1915-1995): Szigligeti házak (Balatonfelvidék). Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Hátodalán autográf felirattal. Apró felületi kopásokkal és ráragadt papírdarabkákkal. Bal oldala kartonra kasírozva. 28,5x48,5 cm
10412.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Koppány Frigyes (?-?): Formák, 1978. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 16x16 cm
10413.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Koppány Frigyes (?-?): Geometria, 1978. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 16x16 cm
10414.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Koppány Frigyes (?-?): Geometrikus alakzatok, 1981. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 15x15 cm
10415.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Koppány Frigyes (?-?): Geometrikus alakzatok, 1982. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 12x12 cm
10416.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Koppány Frigyes (?-?): Geometrikus formák, 1978. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 16x16 cm
10417.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Koppány Frigyes (?-?): Geometrikus kompozíció, 1982. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 12x12 cm
10418.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Koppány Frigyes (?-?): Hullámzó formák, 1978. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 16x16 cm
10419.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events