Paintings and graphics Number of items: 767
3485150
10408
521
14000
Koleszár S. István (XX. sz. első fele): Enteriőr festményekkel. Olaj, karton. Jelzett. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, korabeli fakeretben, hátoldalán Lusztig Márton miskolci képkeretező címkéjével. 50x35 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
3372083
10409
521
24000
Kolozsvári Sándor (1956-2012): Átlós kompozíció. Vegyes technika, applikáció, fa, jelzés nélkül, fakeretben, 13x20 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3506387
10410
521
Kőmíves István (1949-2007): Töredék. Litográfia, papír, jelzett, 13/4 számozással. 20,5x27 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3451096
10411
521
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Erdei út. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, 39×29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3326221
10412
521
Koncz Zoltán (1915-1995): Szigligeti házak (Balatonfelvidék). Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Hátodalán autográf felirattal. Apró felületi kopásokkal és ráragadt papírdarabkákkal. Bal oldala kartonra kasírozva. 28,5x48,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3411545
10413
521
2200
Koppány Frigyes (?-?): Formák, 1978. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 16x16 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3411557
10414
521
2200
Koppány Frigyes (?-?): Geometria, 1978. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 16x16 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3414468
10415
521
3400
Koppány Frigyes (?-?): Geometrikus alakzatok, 1981. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 15x15 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3411542
10416
521
2200
Koppány Frigyes (?-?): Geometrikus alakzatok, 1982. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 12x12 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3411568
10417
521
2200
Koppány Frigyes (?-?): Geometrikus formák, 1978. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 16x16 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3411564
10418
521
2200
Koppány Frigyes (?-?): Geometrikus kompozíció, 1982. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 12x12 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3411570
10419
521
2200
Koppány Frigyes (?-?): Hullámzó formák, 1978. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 16x16 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house