Paintings and graphics Number of items: 767
3484469
10432
521
22000
Kovács Péter Balázs (1955-): Titkos párbeszéd II., 2001. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat . Hátoldalán a művész bélyegzésével. Apró lapszéli szakadással. 64,5×89,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
3484460
10433
521
22000
Kovács Péter Balázs (1955-): Titkos párbeszéd III., 2001. Litográfia, papír, jelzett, 13/15 számozással. Hátoldalán a művész bélyegzésével. Apró lapszéli szakadással. 64,5×89,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
3400826
10434
521
3800
Kovács Tamás (1942-1999): Teichmann Vilmos portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3361457
10435
521
Kovács Valéria (1960-): Loxophyllum, 2003. Litográfia, papír, jelzett. d: 29,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3385945
10436
521
Kováts Nagy Ira (1921-2008): Szénahordás, filctoll, papír, jelzett, paszpartuban, 27×19,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3451446
10437
521
Kovrig Miklós (1951-): Őszi vízpart. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 16,5x29 cm. Dekoratív fakeretben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3506075
10438
521
Krajcsirovits Henrik (1929-2007): Martos Flóra Kollégium. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5×29,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3506084
10439
521
Krajcsirovits Henrik (1929-2007): Vár részlet. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 19,5×29,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3445787
10440
521
Kurländer István (-), működött a XX. sz. első felében: Bugaci paraszt, 1931. Ceruza, papír, jelzett, hátoldalán Kurländer István autográf feliratával, üvegezett fakeretben, 26,5×22 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3489186
10441
521
Kurländer István (-), működött a XX. sz. első felében: Mediterrán vízpart, távolban a vitorlással. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült, üvegezett fakeretben. 26x20 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3180760
10442
521
5500
Kutas Artúr (1907-1998): Plitvice, vízesés, 1972. Akvarell, papír. Jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben, 34×45,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
3291681
10443
521
32000
Köbli Attila (1956-): Atyhai ősz. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 74×91 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house