Number of items: 767

Kovács Péter Balázs (1955-): Titkos párbeszéd II., 2001. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat. Hátoldalán a művész bélyegzésével. Apró lapszéli szakadással. 64,5×89,5 cm
10432.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Kovács Péter Balázs (1955-): Titkos párbeszéd III., 2001. Litográfia, papír, jelzett, 13/15 számozással. Hátoldalán a művész bélyegzésével. Apró lapszéli szakadással. 64,5×89,5 cm
10433.

Available for bidding
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Kovács Tamás (1942-1999): Teichmann Vilmos portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29 cm
10434.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Kovács Valéria (1960-): Loxophyllum, 2003. Litográfia, papír, jelzett. d: 29,5 cm
10435.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Kováts Nagy Ira (1921-2008): Szénahordás, filctoll, papír, jelzett, paszpartuban, 27×19,5 cm
10436.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kovrig Miklós (1951-): Őszi vízpart. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 16,5x29 cm. Dekoratív fakeretben.
10437.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Krajcsirovits Henrik (1929-2007): Martos Flóra Kollégium. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5×29,5 cm
10438.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Krajcsirovits Henrik (1929-2007): Vár részlet. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 19,5×29,5 cm
10439.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kurländer István (-), működött a XX. sz. első felében: Bugaci paraszt, 1931. Ceruza, papír, jelzett, hátoldalán Kurländer István autográf feliratával, üvegezett fakeretben, 26,5×22 cm
10440.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Kurländer István (-), működött a XX. sz. első felében: Mediterrán vízpart, távolban a vitorlással. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült, üvegezett fakeretben. 26x20 cm
10441.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
10442.

Available for bidding
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Köbli Attila (1956-): Atyhai ősz. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 74×91 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10443.

Available for bidding
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimum bid:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events