Number of items: 767

Göldner Tibor (1929-), 2 db grafika egy lapon: Nyár és Bárkák-halászok, 1981. Linómetszet, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. 22x11 és 16x12 cm
10312.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Göldner Tibor (1929-2013): Ködös téli Sugovica (Baja), 1983. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 33,5×48 cm
10313.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Gönczi Béla (1934-): 5 db tanulmányrajz. Ceruza, papír, egyik jelzett, 20,5x15 és 30x21 cm közötti méretekben
10314.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Gönczi Béla (1934-): Ember ember ellen (lovaspárbaj). Tus, papír. Jelzett. 11x20 cm, paszpartuban.
10315.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Gönczi Béla (1934-): Faluvége, 1960. Rézkarc, papír, jelzett, 20×30 cm
10316.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Gönczi Béla (1934-): Jónás imája. Nyomat, papír. Jelzett. Számozott (2/7). 24x15 cm.
10317.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Gönczi Béla (1934-): Ózd, 1969. Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán "próbanyomat VI." bélyegzéssel. 20×30 cm
10318.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Gönczi Béla (1934-): Simonyi József, "a legvitézebb huszár", 1987. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. 29×39 cm
10319.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Gönczi Béla (1934-): Szatta (Vas megye), 1978. Akvarell, papír. Jelzett. 29x41 cm.
10320.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Gönczi Béla (1934-): Szigliget, 1982. Akvarell, papír. Jelzett. 28,5x38 cm.
10321.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Gönczi Béla (1934-): Telekfalva. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
10322.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
10323.

Available for bidding
17 000 HUF
46,07
53,13
Minimum bid:
17 000 HUF
17 000 20 000 22 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events