Number of items: 767

Gerger, Marianne (XX. sz. vége/XXI. sz. eleje): Ősz. Festett üveg (Hinterglasmalerei), hátoldalán címkén jelzett, fakeretben, 24×21 cm
10300.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Gerger, Marianne (XX. sz. vége/XXI. sz. eleje): Sommer. Festett üveg (Hinterglasmalerei), hátoldalán címkén jelzett, fakeretben, 24×21 cm
10301.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Gerger, Marianne (XX. sz. vége/XXI. sz. eleje): Winter. Festett üveg (Hinterglasmalerei), hátoldalán címkén jelzett, fakeretben, 24×21 cm
10302.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Glatz Henrik (Glatz Oszkár fia): Csendélet, 1920. Ceruza, papír. Jelzett. Paszpartuban. 12,5×10,5 cm.
10303.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Glatz Henrik (Glatz Oszkár fia): Hajók a Genfi-tón (Lac Lehman, Geneve), 1930. Ceruza, papír. Paszpartuban. 11,5×20,5 cm.
10304.

Available for bidding
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimum bid:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
Goór Imre (1921-2016): Autóbuszállomás. Fametszet, papír, jelzett, 20x29,5 cm
10305.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Goór Imre (1921-2016): Lakásépítés. Fametszet, papír, jelzett, 20x30 cm
10306.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Gyapjasné Apró Margit (1906- ): Távolban a tenger. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 17x23 cm
10307.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Gyelmis Lukácsné Fehér Etelka (1921-): Királyfürdő (Budapest). Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben. 60x80 cm.
10308.

Available for bidding
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimum bid:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
Gyémánt László (1935-): Fekvő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett. 49x33 cm. Üvegezett fakeretben. / Screenprint on paper, signed. Framed
10309.

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Gyimesi Lajos (1919-1997): Átkelés. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. 19,5×29,5 cm
10310.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Gyivis János (XX. sz. eleje). Mária a kisdeddel. Olaj, vászon, jelzett, sérült. Dekoratív fakeretben. 100x70 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
10311.

Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events