Paintings and graphics Number of items: 767
3484743
10300
521
Gerger, Marianne (XX. sz. vége/XXI. sz. eleje): Ősz. Festett üveg (Hinterglasmalerei), hátoldalán címkén jelzett, fakeretben, 24×21 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3484751
10301
521
Gerger, Marianne (XX. sz. vége/XXI. sz. eleje): Sommer. Festett üveg (Hinterglasmalerei), hátoldalán címkén jelzett, fakeretben, 24×21 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3484747
10302
521
Gerger, Marianne (XX. sz. vége/XXI. sz. eleje): Winter. Festett üveg (Hinterglasmalerei), hátoldalán címkén jelzett, fakeretben, 24×21 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3399357
10303
521
Glatz Henrik (Glatz Oszkár fia): Csendélet, 1920. Ceruza, papír. Jelzett. Paszpartuban. 12,5×10,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3394406
10304
521
7500
Glatz Henrik (Glatz Oszkár fia): Hajók a Genfi-tón (Lac Lehman, Geneve), 1930. Ceruza, papír. Paszpartuban. 11,5×20,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
3504699
10305
521
Goór Imre (1921-2016): Autóbuszállomás. Fametszet, papír, jelzett, 20x29,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 200 3 800 4 400
3504704
10306
521
Goór Imre (1921-2016): Lakásépítés. Fametszet, papír, jelzett, 20x30 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 200 3 800 4 400
3362483
10307
521
3400
Gyapjasné Apró Margit (1906- ): Távolban a tenger. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 17x23 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3490816
10308
521
34000
Gyelmis Lukácsné Fehér Etelka (1921-): Királyfürdő (Budapest). Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben. 60x80 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
3280083
10309
521
Gyémánt László (1935-): Fekvő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett. 49x33 cm. Üvegezett fakeretben. / Screenprint on paper, signed. Framed {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
3445293
10310
521
Gyimesi Lajos (1919-1997): Átkelés. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. 19,5×29,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3433751
10311
521
9500
Gyivis János (XX. sz. eleje). Mária a kisdeddel. Olaj, vászon, jelzett, sérült. Dekoratív fakeretben. 100x70 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house