Paintings and graphics Number of items: 767
3484689
10060
521
Várnagy Ildikó (1944-): József Attila töredékek. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (60/15). Üvegezett fakeretben. 29x25,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3488386
10061
521
Szabó Vladimir (1905-1991): Hidi vásár. Rézkarc, papír, jelzett. 13,5x17,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3489281
10062
521
Ruzicskay György (1896-1993), 2 db rajz: Párizsi éjszaka és ilyen vagyok, ilyen. Szén, papír, egyik (utóbbi) jelzett, 20,5x13,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3484366
10063
521
11000
Kopasz Tamás (1958-): Reneszánsz. Litográfia, papír, jelzett. Művészpéldány EA 10/3 számozással. 41,5x32 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
3484397
10064
521
11000
Vén Zoltán (1941-): Ariadné álma. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat , 64x49 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
3490102
10065
521
Mikes István József (1936-1983): Festő az udvaron, 1960-as évek. Akvarell, karton. Jelzett. 35×27 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3484411
10066
521
Csikós Tibor (1957-): Cím nélkül I., 1995. Linómetszet, papír. Jelzett. Művészpéldány EA jelzéssel. d: 40 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3474103
10067
521
190000
Ladányi Imre/Emory Ladányi (1902-1986): Akrobata, 1958. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 61x51 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
190 000 HUF
190 000 220 000 260 000
3383129
10068
521
170000
Kádár Béla (1877-1956): Labirintus. Tus, papír, jelezve jobbra fent, üvegezett fakeretben, 14x19 cm. Proveniencia: Korábban Tommy Vig (1938-) világhírű zenész gyűjteményében. / ink on paper, signed, framed. 14x19 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
170 000 HUF
170 000 200 000 220 000
3383124
10069
521
150000
Kádár Béla (1877-1956): Női akt tájban. Tus, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 12x10 cm. Proveniencia: Korábban Tommy Vig (1938-) világhírű zenész gyűjteményében. / ink on paper, signed, framed. 12x10 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
150 000 HUF
150 000 180 000 200 000
3473974
10070
521
120000
Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben. 50×40 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
3462732
10071
521
110000
Koppány Attila (1947-): Alapkő, 2024. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 40x30 cm. Fakeretben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
110 000 HUF
110 000 130 000 150 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house