Number of items: 767

Várnagy Ildikó (1944-): József Attila töredékek. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (60/15). Üvegezett fakeretben. 29x25,5 cm
10060.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Szabó Vladimir (1905-1991): Hidi vásár. Rézkarc, papír, jelzett. 13,5x17,5 cm
10061.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Ruzicskay György (1896-1993), 2 db rajz: Párizsi éjszaka és ilyen vagyok, ilyen. Szén, papír, egyik (utóbbi) jelzett, 20,5x13,5 cm
10062.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Kopasz Tamás (1958-): Reneszánsz. Litográfia, papír, jelzett. Művészpéldány EA 10/3 számozással. 41,5x32 cm
10063.

Available for bidding
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Vén Zoltán (1941-): Ariadné álma. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat, 64x49 cm
10064.

Available for bidding
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Mikes István József (1936-1983): Festő az udvaron, 1960-as évek. Akvarell, karton. Jelzett. 35×27 cm
10065.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Csikós Tibor (1957-): Cím nélkül I., 1995. Linómetszet, papír. Jelzett. Művészpéldány EA jelzéssel. d: 40 cm.
10066.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Ladányi Imre/Emory Ladányi (1902-1986): Akrobata, 1958. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 61x51 cm
10067.

Available for bidding
190 000 HUF
514,91
593,75
Minimum bid:
190 000 HUF
190 000 220 000 260 000
Kádár Béla (1877-1956): Labirintus. Tus, papír, jelezve jobbra fent, üvegezett fakeretben, 14x19 cm. Proveniencia: Korábban Tommy Vig (1938-) világhírű zenész gyűjteményében. / ink on paper, signed, framed. 14x19 cm.
10068.

Available for bidding
170 000 HUF
460,70
531,25
Minimum bid:
170 000 HUF
170 000 200 000 220 000
Kádár Béla (1877-1956): Női akt tájban. Tus, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 12x10 cm. Proveniencia: Korábban Tommy Vig (1938-) világhírű zenész gyűjteményében. / ink on paper, signed, framed. 12x10 cm.
10069.

Available for bidding
150 000 HUF
406,50
468,75
Minimum bid:
150 000 HUF
150 000 180 000 200 000
Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben. 50×40 cm.
10070.

Available for bidding
120 000 HUF
325,20
375,00
Minimum bid:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
Koppány Attila (1947-): Alapkő, 2024. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 40x30 cm. Fakeretben.
10071.

Available for bidding
110 000 HUF
298,10
343,75
Minimum bid:
110 000 HUF
110 000 130 000 150 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events