Number of items: 767

Meggyes László (1928-2003): Íriszek. Olaj, farost jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 50×60 cm. Üvegezett keretben.
10048.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Hegedűs László (1870-1911): Történelmi jelenet, 1897. Akvarell, ceruza, karton. Jelzett. Hátoldalán Hegedűs László hagyatéki raglappal. Üvegezett fakeretben. 17,5x50 cm
10049.

Available for bidding
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
10050.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Radnay Miklós (1900-1945): Napfényes táj. Olaj, karton, jelzett, kopott fakeretben, 24×28,5 cm
10051.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Eszik Alajos (1953-): Megelőző csapás. Litográfia, papír. Jelzett. Művészpéldány EA jelzéssel. 50×66 cm.
10052.

Available for bidding
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
10053.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Mez, Alfred (1887-1955), német-svájci művész, 3 db mű: Női aktok. Akvarell, papír, egyik jelzett. Papírra kasírozva. 29×42,5 és 41x53 cm közötti méretekben.
10054.

Available for bidding
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimum bid:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Fuad Al-Futaih (1948-2018), jemeni művész: Hármasfogat (cím nélkül). Nyomat, papír. Üvegezett fakeretben, 36,5x33,5 cm
10055.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Párkányi Raab Péter (1967-): Csiga. Cinkográfia, papír, jelzett, számozott: 100/16, lap tetején apró elszíneződéssel, 30x29 cm.
10056.

Available for bidding
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Zombory Lajos (1867-1933): Megvadult ló. Vegyes technika, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 18×20,5 cm
10057.

Available for bidding
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Rudnay Gyula (1878-1957): Alakok. Ceruza, papír, jelzett. Elszíneződéssel. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 17×18,5 cm
10058.

Available for bidding
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Rudnay Gyula (1878-1957): Festő és modell. Tus, papír, jelzett, kissé foltos, paszpartuban, 8×10,5 cm
10059.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events