Paintings and graphics Number of items: 767
3492589
10048
521
24000
Meggyes László (1928-2003): Íriszek. Olaj, farost jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 50×60 cm. Üvegezett keretben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3484839
10049
521
26000
Hegedűs László (1870-1911): Történelmi jelenet, 1897. Akvarell, ceruza, karton. Jelzett. Hátoldalán Hegedűs László hagyatéki raglappal. Üvegezett fakeretben. 17,5x50 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
3487807
10050
521
24000
Sugár Gábor (1976-): Cica. Akril, foamix, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 50x70 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3489464
10051
521
Radnay Miklós (1900-1945): Napfényes táj. Olaj, karton, jelzett, kopott fakeretben, 24×28,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3484405
10052
521
22000
Eszik Alajos (1953-): Megelőző csapás. Litográfia, papír. Jelzett. Művészpéldány EA jelzéssel. 50×66 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
3487571
10053
521
Szemethy Imre (1945- ): Mandarin, 1978. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (49/100). 20×11,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3488717
10054
521
19000
Mez, Alfred (1887-1955), német-svájci művész, 3 db mű: Női aktok. Akvarell, papír, egyik jelzett. Papírra kasírozva. 29×42,5 és 41x53 cm közötti méretekben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
3488382
10055
521
Fuad Al-Futaih (1948-2018), jemeni művész: Hármasfogat (cím nélkül). Nyomat, papír. Üvegezett fakeretben, 36,5x33,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3439657
10056
521
13000
Párkányi Raab Péter (1967-): Csiga. Cinkográfia, papír, jelzett, számozott: 100/16, lap tetején apró elszíneződéssel, 30x29 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3489403
10057
521
13000
Zombory Lajos (1867-1933): Megvadult ló. Vegyes technika, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 18×20,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3489418
10058
521
13000
Rudnay Gyula (1878-1957): Alakok. Ceruza, papír, jelzett. Elszíneződéssel. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 17×18,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3489835
10059
521
Rudnay Gyula (1878-1957): Festő és modell. Tus, papír, jelzett, kissé foltos, paszpartuban, 8×10,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house