Number of items: 767

Ladányi Imre/Emory Ladányi (1902-1986): Synchromic, 1964. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 35x50 cm
10036.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
48 000 HUF
130,08
150,00
Minimum bid:
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000
Kovács Attila Roland (1997-): Egyiptomi emlék (pajzsos), 2007. Olaj, vászon, faroston, jelzett. Reprodukálva: Kovács Attila (szerk.): Kovács Attila Roland, a "miskolci kis Picasso" festészeti albuma. Miskolc, 2008, magánkiadás. 51. o. Fakeretben. 60x40 cm
10037.

Available for bidding
44 000 HUF
119,24
137,50
Minimum bid:
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
Kiss Elek (1938-1995): Gesztusok (cím nélkül), 1992. Olaj, vegyes technika, farost. Jelezve középen lent (Lexi 92). Kiss Elek autográf ajándékozási soraival (Jankának). Fakeretben. 45,5x83,5 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10038.

Available for bidding
44 000 HUF
119,24
137,50
Minimum bid:
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
Szege Sándor (1883-1945): 2 fillér és 10 fillér érmék tervei, össz. 2 db, 1926. Ceruza, papír. Jelzés nélkül. Lap alján fotókkal az érmékkel. d. 9,5 cm.
10039.

Available for bidding
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimum bid:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Jankovics Marcell (1941-2021): Az Ember tragédiája c. rajzfilmből származó eredeti kézzel rajzolt figura. Vegyes technika, műanyag film. Jelzés nélkül. Animációtörténeti kuriózum. 26x34 cm
10040.

Available for bidding
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimum bid:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben, 35x38 cm
10041.

Available for bidding
36 000 HUF
97,56
112,50
Minimum bid:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
Huszti (Huszthy) Árpád (1933-): Kárpátalján. Olaj, vászon. Jelzett. 49x61 cm. Fakeretben.
10042.

Available for bidding
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimum bid:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Mokos József (1892-1972): Csabai táj (Békéscsaba), 1949. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 50x59,5 cm.
10043.

Available for bidding
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimum bid:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Simay Imre (1874-1955): Tragoedia feminae (erotikus rajz), 1897. Ceruza, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. Foltos. Karton sérült. 22,5x32 cm
10044.

Available for bidding
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimum bid:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
10045.

Available for bidding
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimum bid:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Pázmán József (1910-1991): Táj gémeskúttal. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10046.

Available for bidding
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Oskar Kokoschka (1886-1980): Kätje Richter portréja. Litográfia, papír. Jelzett a litográfián. Üvegezett fakeretben. 26,5x19,5 cm
10047.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events