Paintings and graphics Number of items: 767
3487569
10036
521
48000
Ladányi Imre/Emory Ladányi (1902-1986): Synchromic, 1964. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 35x50 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000
3487354
10037
521
44000
Kovács Attila Roland (1997-): Egyiptomi emlék (pajzsos), 2007. Olaj, vászon, faroston, jelzett. Reprodukálva: Kovács Attila (szerk.): Kovács Attila Roland, a "miskolci kis Picasso" festészeti albuma. Miskolc, 2008, magánkiadás. 51. o. Fakeretben. 60x40 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
3490149
10038
521
44000
Kiss Elek (1938-1995): Gesztusok (cím nélkül), 1992. Olaj, vegyes technika, farost. Jelezve középen lent (Lexi 92). Kiss Elek autográf ajándékozási soraival (Jankának). Fakeretben. 45,5x83,5 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
3491072
10039
521
38000
Szege Sándor (1883-1945): 2 fillér és 10 fillér érmék tervei, össz. 2 db, 1926. Ceruza, papír. Jelzés nélkül. Lap alján fotókkal az érmékkel. d. 9,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
3436586
10040
521
38000
Jankovics Marcell (1941-2021): Az Ember tragédiája c. rajzfilmből származó eredeti kézzel rajzolt figura. Vegyes technika, műanyag film. Jelzés nélkül. Animációtörténeti kuriózum. 26x34 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
3488321
10041
521
36000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben, 35x38 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
3489374
10042
521
32000
Huszti (Huszthy) Árpád (1933-): Kárpátalján. Olaj, vászon. Jelzett. 49x61 cm. Fakeretben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
3489390
10043
521
32000
Mokos József (1892-1972): Csabai táj (Békéscsaba), 1949. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 50x59,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
3492709
10044
521
32000
Simay Imre (1874-1955): Tragoedia feminae (erotikus rajz), 1897. Ceruza, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. Foltos. Karton sérült. 22,5x32 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
3411005
10045
521
32000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (13/40). 45,5x34 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
3490294
10046
521
30000
Pázmán József (1910-1991): Táj gémeskúttal. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3483986
10047
521
24000
Oskar Kokoschka (1886-1980): Kätje Richter portréja. Litográfia, papír. Jelzett a litográfián. Üvegezett fakeretben. 26,5x19,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house