Paintings and graphics Number of items: 767
3492867
10024
521
Molnár Attila (1978-2019): Női akt (cím nélkül), 2014. Olaj, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 30x21 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3505073
10025
521
Dobesch Máté (1978-): Árgyélus és Tündérszép Ilona. Litográfia, papír, jelzett, 5/7 számozással. 40x29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3407790
10026
521
130000
Csóka László (1967-): Ébredés színjátéka, 2025. Olaj, vászon, jelezve balra lent: Csóka 25. 120x90 cm. Kiállítva: Fejér Vármegyei Képzőművészek V. Nyári Tárlata, Velencei Tavi Galéria, Gárdony, 2025. Reprodukálva a tárlat katalógusában (oldalszám nélkül). KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
130 000 HUF
130 000 150 000 180 000
3490837
10027
521
100000
Megyer Meyer Antal (1883-1948): Árpádházi szentek. Tempera, papír, fára kasírozva, jelezve középen lent. 4 db üvegezett medalion ereklyével. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 60x79,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
100 000 HUF
100 000 120 000 140 000
3488706
10028
521
80000
Wagner János (1936-2022): Női akt. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Egészen apró felületi sérülésekkel (festákhiánnyal). Dekoratív, éleinél kissé sérült fakeretben. 50×50 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
3490548
10029
521
80000
Ábrahám Rafael (1929-2014): Aranykancsó, 1994. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 70x50 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
3483911
10030
521
75000
Lisztay József (1927-ben Nagybányán működött): Nagybányai részlet a református templommal. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, faragott, üvegezett fakeretben. 46x34,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
75 000 HUF
75 000 90 000 100 000
3478257
10031
521
70000
Kádár György (1912-2002): 10 női akt rajz. Tus, papír. Mindegyik jelzett. 23×16 és 32x25 cm körüli méretekben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
70 000 HUF
70 000 80 000 95 000
3482896
10032
521
65000
Beöthy-Steiner Anna (1902-1985): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír. Jelzett. Lapszéli apró foltokkal. 24x18 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
3485200
10033
521
65000
Benyovszky István (1898-1969): Lovaskatona a vízparton. Pasztell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 82×68 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
3488526
10034
521
60000
Kiss Elek (1938-1995): Színes kép (cím nélkül). Olaj, vegyes technika, farost. Jelezve jobbra középen. Apró felületi sérülésekkel. Fakeretben. 80x110 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
3495755
10035
521
50000
Deák János (1928-2018): Fernezelyi napsütés (Máramaros, Erdély). Vegyes technika, karton. Jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, 47,5x53,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house