Number of items: 767

Molnár Attila (1978-2019): Női akt (cím nélkül), 2014. Olaj, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 30x21 cm.
10024.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Dobesch Máté (1978-): Árgyélus és Tündérszép Ilona. Litográfia, papír, jelzett, 5/7 számozással. 40x29 cm
10025.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Csóka László (1967-): Ébredés színjátéka, 2025. Olaj, vászon, jelezve balra lent: Csóka 25. 120x90 cm. Kiállítva: Fejér Vármegyei Képzőművészek V. Nyári Tárlata, Velencei Tavi Galéria, Gárdony, 2025. Reprodukálva a tárlat katalógusában (oldalszám nélkül).  KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10026.

Csóka László (1967-): Ébredés színjátéka, 2025. Olaj, vászon, jelezve balra lent: Csóka 25. 120x90 cm. Kiállítva: Fejér Vármegyei Képzőművészek V. Nyári Tárlata, Velencei Tavi Galéria, Gárdony, 2025. Reprodukálva a tárlat katalógusában (oldalszám nélkül).

KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!

Available for bidding
130 000 HUF
352,30
406,25
Minimum bid:
130 000 HUF
130 000 150 000 180 000
Megyer Meyer Antal (1883-1948): Árpádházi szentek. Tempera, papír, fára kasírozva, jelezve középen lent. 4 db üvegezett medalion ereklyével. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 60x79,5 cm.
10027.

Available for bidding
100 000 HUF
271,00
312,50
Minimum bid:
100 000 HUF
100 000 120 000 140 000
Wagner János (1936-2022): Női akt. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Egészen apró felületi sérülésekkel (festákhiánnyal). Dekoratív, éleinél kissé sérült fakeretben. 50×50 cm
10028.

Available for bidding
80 000 HUF
216,80
250,00
Minimum bid:
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
Ábrahám Rafael (1929-2014): Aranykancsó, 1994. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 70x50 cm
10029.

Available for bidding
80 000 HUF
216,80
250,00
Minimum bid:
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
Lisztay József (1927-ben Nagybányán működött): Nagybányai részlet a református templommal. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, faragott, üvegezett fakeretben. 46x34,5 cm
10030.

Available for bidding
75 000 HUF
203,25
234,38
Minimum bid:
75 000 HUF
75 000 90 000 100 000
Kádár György (1912-2002): 10 női akt rajz. Tus, papír. Mindegyik jelzett. 23×16 és 32x25 cm körüli méretekben.
10031.

Available for bidding
70 000 HUF
189,70
218,75
Minimum bid:
70 000 HUF
70 000 80 000 95 000
Beöthy-Steiner Anna (1902-1985): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír. Jelzett. Lapszéli apró foltokkal. 24x18 cm.
10032.

Available for bidding
65 000 HUF
176,15
203,13
Minimum bid:
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
Benyovszky István (1898-1969): Lovaskatona a vízparton. Pasztell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 82×68 cm
10033.

Available for bidding
65 000 HUF
176,15
203,13
Minimum bid:
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
Kiss Elek (1938-1995): Színes kép (cím nélkül). Olaj, vegyes technika, farost. Jelezve jobbra középen. Apró felületi sérülésekkel. Fakeretben. 80x110 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10034.

Available for bidding
60 000 HUF
162,60
187,50
Minimum bid:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
Deák János (1928-2018): Fernezelyi napsütés (Máramaros, Erdély). Vegyes technika, karton. Jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, 47,5x53,5 cm
10035.

Available for bidding
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events