Number of items: 767

Félegyházi László (1907-1986): Csendélet őszirózsákkal, 1971. Pasztell, papír, jelezve balra lent, hátoldalán debreceni Kortárs Galéria raglapjával. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 50×60 cm
10012.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Ezüst György (1935-2017): Kis tanya. Vegyes technika, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 52x85 cm.
10013.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Jelzés nélkül (Szalay Lajos?): Lanton játszó lány. Tus, papír. Lapszéli apró sérülésekkel. Hajtásnyommal. 26x18,5 cm.
10014.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Szege Sándor (1883-1945): 30 fillér bélyeg terve, 1926 körül. Tus, papír. Jelzés nélkül. Kartonra kasírozva. 9x11 cm.
10015.

Available for bidding
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Hencze Tamás (1938-2018): Collage, Róma, '97/2007. Szitanyomat, papír, jelzett. Hencze Tamás autográf ajánlásával. Törésnyomokkal. Lapszéli ázásnyomokkal és apró szakadással. 48,5x38 cm
10016.

Available for bidding
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (37/40), 37x25,5 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered (37/40), 37x25,5 cm.
10017.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Geometria (avantgárd rajz), 1938. Ceruza, papír. Jelzett. 24,5x34 cm
10018.

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Párkányi Raab Péter (1967-): Leány gyöngysorral. Cinkográfia, papír, jelzett, számozott: 100/21, 30x41 cm.
10019.

Available for bidding
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Marsovszky Endre (1916-1989): Vogézek. Színes tus, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 26x36,5 cm
10020.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Marsovszky Endre (1916-1989): Hegység illusio. Színes tus, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 21,5x33 cm
10021.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Schatz, Otto Rudolf (1900-1961): Faültető. Fametszet, papír, jelzés nélkül, papírra kasírozva, paípr alján feliratozott, 9x15 cm
10022.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Hegedűs 2 László (1950-): Faludy György. Művészlemez (bakelit), nyomtatott szöveg. Jelzett Hegedűs 2 László által, számozott: 47/100. Faludy György nyomtatott aláírásával és művének szövegrészleteivel. d: 30 cm.
10023.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events