Paintings and graphics Number of items: 767
2615779
10132
521
120000
Csiky Tibor (1932-1989): Hullámzó formák (cím nélkül). Filctoll, papír. Jelzés nélkül. Proveniencia: Korábban Csiky Tibor hagyatékában. 30x20,5 cm. Üvegezett fakeretben./ felt pen on paper, unsigned. Provenance: formerly in the estate of the artist. Framed {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
3470607
10133
521
150000
Dréher János (1952-): Változás I. Beton, Vegyes technika, fa, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 100x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
150 000 HUF
150 000 180 000 200 000
3455748
10134
521
Koós Pál (1964-): Tanulmány, 1983. Szitanyomat, papír, jelzett, 17/17 számozással, lapszéli apró gyűrődésekkel és elszíneződésekkel, 40×40 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3449422
10135
521
Reich Károly (1922-1988): Leány galambokkal. Szitanyomat, papír, jelzett. Apró felületi kopásokkal, ázásnyommal. Keretben. 38,5x25,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3377259
10136
521
32000
(kis) Szilágyi István (1896-1945): Pihenő aratók. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Proveniencia: A festő ajándéka. Dekoratív fakeretben. 31x41,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
3487584
10137
521
Aczél Ilona (1929-2000): Alakok. Akvarell, tus, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 26,5x20,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3506153
10138
521
Aczél Ilona (1929-2000): Vásárhelyi táj, 1955. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 15×26 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3455960
10139
521
Adolphe Appian (1819-1898): Falu vége. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Az 1884-ben megjelent Életképek. Jelenkori művészek találkozója. Husz rézkarcz c. mappából. 19x25,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3455971
10140
521
Adolphe Lalauze (1838-1906): A les. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Az 1884-ben megjelent Életképek. Jelenkori művészek találkozója. Husz rézkarcz c. mappából. Lapszéli apró foltokkal. 21,5x16,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3455968
10141
521
Adolphe Lalauze (1838-1906): Hét éves vagyok. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Az 1884-ben megjelent Életképek. Jelenkori művészek találkozója. Husz rézkarcz c. mappából. Lapszéli apró szakadással és foltokkal. 23,5x16 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3375765
10142
521
26000
Ajtai Tamás (1952-): Katmandu No. 2. Vegyes technika, kollázs, farost, jelzett. Hátoldalán a művész címkéjével. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott keretben. 35x35 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
3375814
10143
521
26000
Ajtai Tamás (1952-): Kelléktár 1. Vegyes technika, kollázs, farost, jelzett. Hátoldalán a művész címkéjével. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott keretben. 26,5x26,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house