Number of items: 767

10132.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
120 000 HUF
325,20
375,00
Minimum bid:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
Dréher János (1952-): Változás I. Beton, Vegyes technika, fa, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 100x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10133.

Available for bidding
150 000 HUF
406,50
468,75
Minimum bid:
150 000 HUF
150 000 180 000 200 000
Koós Pál (1964-): Tanulmány, 1983. Szitanyomat, papír, jelzett, 17/17 számozással, lapszéli apró gyűrődésekkel és elszíneződésekkel, 40×40 cm
10134.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Reich Károly (1922-1988): Leány galambokkal. Szitanyomat, papír, jelzett. Apró felületi kopásokkal, ázásnyommal. Keretben. 38,5x25,5 cm
10135.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
(kis) Szilágyi István (1896-1945): Pihenő aratók. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Proveniencia: A festő ajándéka. Dekoratív fakeretben. 31x41,5 cm
10136.

Available for bidding
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimum bid:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Aczél Ilona (1929-2000): Alakok. Akvarell, tus, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 26,5x20,5 cm.
10137.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Aczél Ilona (1929-2000): Vásárhelyi táj, 1955. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 15×26 cm
10138.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Adolphe Appian (1819-1898): Falu vége. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Az 1884-ben megjelent Életképek. Jelenkori művészek találkozója. Husz rézkarcz c. mappából. 19x25,5 cm
10139.

Adolphe Appian (1819-1898): Falu vége. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Az 1884-ben megjelent Életképek. Jelenkori művészek találkozója. Husz rézkarcz c. mappából.
19x25,5 cm

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Adolphe Lalauze (1838-1906): A les. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Az 1884-ben megjelent Életképek. Jelenkori művészek találkozója. Husz rézkarcz c. mappából. Lapszéli apró foltokkal. 21,5x16,5 cm
10140.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Adolphe Lalauze (1838-1906): Hét éves vagyok. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Az 1884-ben megjelent Életképek. Jelenkori művészek találkozója. Husz rézkarcz c. mappából. Lapszéli apró szakadással és foltokkal. 23,5x16 cm
10141.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Ajtai Tamás (1952-): Katmandu No. 2. Vegyes technika, kollázs, farost, jelzett. Hátoldalán a művész címkéjével. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott keretben. 35x35 cm.
10142.

Available for bidding
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Ajtai Tamás (1952-): Kelléktár 1. Vegyes technika, kollázs, farost, jelzett. Hátoldalán a művész címkéjével. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott keretben. 26,5x26,5 cm.
10143.

Available for bidding
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events