Number of items: 767

10372.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
10373.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Jozefka Antal (1935-): Rejtélyes ház. Olaj, farost. Jelzett. Jobb alsó sarkában apró sérüléssel. 28x35 cm
10374.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Jozefka Antal (1935-): Színes kavalkád. Akvarell, papír. Jelzés nélkül. Kartonon. Lapszéli apró szakadásokkal. 57x41 cm
10375.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Jurida Károly (1935-2009): Comenius Johannes Amos portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39×29,5 cm
10376.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Jurida Károly (1935-2009): Gábor Dénes portréja. Rézkarc, papír, jelzett, elszíneződésekkel, lapszéli apró gyűrődésekkel, 39×29,5 cm
10377.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Kádár Katalin (1951): Csendélet, rézkarc, papír, jelzett, 29x19,5 cm
10378.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kádár Katalin (1951-): Tűzijáték az ezredfordulón, 2000. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (10/21), 40×29 cm
10379.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Kaibás Éva Katalin (-): Színes kép. Olaj, zománcfesték. Farost. Kissé sérült. 70x118 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10380.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Kalcsó József (1952- ): Portré. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 15×11,5 cm
10381.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Kalcsó József (1952- ): Portré. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 20×20 cm
10382.

Available for bidding
8 500 HUF
23,04
26,56
Minimum bid:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
Kállay Zsolt (-): Basel. Ceruza, papír, jelzett, lap teteje papírra kasírozva. 13x10 cm
10383.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events