Number of items: 767

Hetényi Tibor (1891-1977): Táncosok. Tempera, pasztell, papír, jelzés nélkül, sérült, paszpartuban, 82x57 cm
10348.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimum bid:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
10349.

Available for bidding
36 000 HUF
97,56
112,50
Minimum bid:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
10350.

Available for bidding
36 000 HUF
97,56
112,50
Minimum bid:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
Honti Nándor (1878-1961): Gerő András vagy Béla, Gerő Ödön (1863-1939) műkritikus, író egyik fiának fiatalkori portréja, 1919. Ceruza, papír. Jelzett. 12x7,5 cm
10351.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
10352.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
ifj. Imre István (1950-): A tónál. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány E/A jelzéssel. 24,5x29,5 cm
10353.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Istókovits Kálmán (1898-1990): 4 db freskóterv. Ceruza, papír. Jelzett. Egy darab üvegezett fakeretben. 14x9 cm körüli méretekben.
10354.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
10355.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Istókovits Kálmán (1898-1990): Magyarok csillaga. Ceruza, papír. Jelzett. Lap széle kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 24x18 cm.
10356.

Available for bidding
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimum bid:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
10357.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Iván Szilárd (1912-1988): Kíváncsi. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 29×19 cm
10358.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Iván Szilárd (1912-1988): Menekülő lányok feketében, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 12,5x10 cm
10359.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events