Paintings and graphics Number of items: 767
3411034
10108
521
Szemethy Imre (1945-): Piazza del Popolo, Róma, 1993. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 21x29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3375730
10109
521
34000
Magyar József (1957-): Macskásodás, 2011. Akril, pasztell, farost, jelzett. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 60x50 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
3410962
10110
521
32000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (13/40). 45,5x34 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
3402625
10111
521
28000
Lukács Gyula (1889-), felvidéki magyar festő: Szarvasok (vadászat témájú festmény). Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 80x134 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
3411031
10112
521
Szemethy Imre (1945-): Trevi-kút, Róma, 1993. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 21x29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3397489
10113
521
Zala Tibor (1920-2004): Balatonakarattyai legenda, 1982. Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 39,5x29,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3399216
10114
521
90000
Koppány Attila (1947-): "Drón", 2024. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. Kiállítva: Balatonszemes, Latinovits Zoltán Művelődési Ház, Művésztelepi Kiállítás, 2024. 40x40 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
90 000 HUF
90 000 100 000 120 000
3392887
10115
521
36000
László Katalin (-): Ketten. Olaj, fatábla. Jelezve jobbra lent. 50x40 cm. Dekoratív fakeretben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
3093352
10116
521
30000
Joseph Kádár (1936-2019): Kompozíció, Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (99/100). Hátoldalon a művész pecsétjével 37x49,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3397547
10117
521
24000
Nolipa István Pál (1907-1986): Sárospataki híd (vázlat), 1951. Olaj, karton. Jelzett. A hátoldalán autográf felirattal. 27x35 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3394672
10118
521
7500
Rékassy Csaba (1937-1989): Újhelyi Imre (1866-1923) portréja. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró gyűrődésekkel, 39,5×29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
3145273
10119
521
42000
Kuno Gonschior (1935-2010): Narancs-zöld kompozíció, 1971. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (147/150), 37x37 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
42 000 HUF
42 000 50 000 55 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:10 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Events
further page navigation Auction house