Number of items: 767

Szemethy Imre (1945-): Piazza del Popolo, Róma, 1993. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 21x29 cm
10108.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Magyar József (1957-): Macskásodás, 2011. Akril, pasztell, farost, jelzett. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 60x50 cm.
10109.

Available for bidding
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimum bid:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
10110.

Available for bidding
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimum bid:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Lukács Gyula (1889-), felvidéki magyar festő: Szarvasok (vadászat témájú festmény). Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 80x134 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10111.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Szemethy Imre (1945-): Trevi-kút, Róma, 1993. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 21x29 cm
10112.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Zala Tibor (1920-2004): Balatonakarattyai legenda, 1982. Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 39,5x29,5 cm
10113.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Koppány Attila (1947-): "Drón", 2024. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. Kiállítva: Balatonszemes, Latinovits Zoltán Művelődési Ház, Művésztelepi Kiállítás, 2024. 40x40 cm.
10114.

Available for bidding
90 000 HUF
243,90
281,25
Minimum bid:
90 000 HUF
90 000 100 000 120 000
László Katalin (-): Ketten. Olaj, fatábla. Jelezve jobbra lent. 50x40 cm. Dekoratív fakeretben.
10115.

Available for bidding
36 000 HUF
97,56
112,50
Minimum bid:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
Joseph Kádár (1936-2019): Kompozíció, Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (99/100). Hátoldalon a művész pecsétjével 37x49,5 cm
10116.

Available for bidding
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Sárospataki híd (vázlat), 1951. Olaj, karton. Jelzett. A hátoldalán autográf felirattal. 27x35 cm.
10117.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Rékassy Csaba (1937-1989): Újhelyi Imre (1866-1923) portréja. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró gyűrődésekkel, 39,5×29 cm
10118.

Available for bidding
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimum bid:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
10119.

Available for bidding
42 000 HUF
113,82
131,25
Minimum bid:
42 000 HUF
42 000 50 000 55 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events