Number of items: 767

Kassák Lajos (1887-1967): Dadaista kavalkád (cím nélkül). Szitanyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Pesti Műhely kiadása, az 1981-ben megjelent Kassák 6 Typographia c. mappából. Lapméret: 35x28,5 cm
10084.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Cziglényi László (-): Félvér (Filmplakát vagy reklámterv), 1942. Tempera, fedőfehér, papír, jelzett a hátoldalán, 15x30 cm. A tételhez tartozik a sokszorosított darab is.
10085.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Lőrincz Vitus (1933-): Balatonfelvidéki lovastanya, 2003. Pasztell, papír, jelzett, paszpartuban, 33x49 cm
10086.

Available for bidding
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Szegő Gizi (1902-1985): 9 db karikatúra. Vegyes technika, papír, jelzett, mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége"bélyegzővel. 14x20 cm körüli méretekben
10087.

Available for bidding
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Bubelényi András (-): Donjuan a pokolban - Csillagromboló. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 80x219 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10088.

Available for bidding
95 000 HUF
257,45
296,88
Minimum bid:
95 000 HUF
95 000 110 000 130 000
Schöffer, Nicolas (Miklós) (1912-1992): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (40/120). Az 1987-ben megjelent Nicholas Schöffer Varigráfiai c. mappából. Lap sarkaiban apró elszíneződésekkel. 44×32 cm
10089.

Available for bidding
80 000 HUF
216,80
250,00
Minimum bid:
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
Károlyi Ernő (1923-2016): Nyári ragyogás I. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben, 63,5x48 cm.
10090.

Available for bidding
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Tess Jaray (1937-): Geometrikus formák (cím nélkül), 1971. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány A/P 9/10 számozással. 44x44 cm
10091.

Available for bidding
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimum bid:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Dirk Koning (1888-1978): Konstruktivista kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott (1993/300). 39×30 cm.
10092.

Available for bidding
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimum bid:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Németh László (1913-): Csatajelenet, 1942 (I. vagy II. világháború). Olaj, fa, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 41,5×58 cm
10093.

Available for bidding
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimum bid:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
Monos József (1932-2013): Téli tanya (alakkal). Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Galéria Tabán címkéjén feliratozott. Dekoratív fakeretben. 50×70 cm
10094.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Mühlbeck Károly (1869-1943): Menyecske népviseletben, 1941. Akvarell, papír, jelzett, lapszéli apró foltokkal. Dekoratív, üvegezett fakeretben 34x24 cm / watercolour on paper, signed, slightly stained on the edges, framed
10095.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events