Number of items: 767

Bodri Ferenc (1943-2021): Szabad Föld. Linómetszet, papír, jelzett, 30x20 cm
10204.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Bodri Ferenc (1943-2021): Üvegházban. Linómetszet, papír, jelzett, 30x20 cm
10205.

Available for bidding
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Bojtor Károly (1933-1999): Tél a hegyekben. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 80x60 cm.
10206.

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Boldizsár István (1897-1984): Delelő gulya. Rézkarc, papír, jelzett, néhány apró folttal, 11,5×28,5 cm
10207.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Boldizsár István (1897-1984): Nagybánya környéki táj templommal. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, néhány egészen apró folttal, 19,5x24 cm.
10208.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Borsos Miklós (1906-1990): Álló női hátakt. Rézkarc, papír, jelzett, 16x6,5 cm
10209.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Borsos Miklós (1906-1990): Merengő. Rézkarc, papír, jelzett, 24,5x29 cm
10210.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Borsos Miklós (1906-1990): Olvasó lány. Rézkarc, papír, jelzett, 23x32 cm
10211.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Bortnyik Sándor (1893-1976): Alakok, linómetszet, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 11,5×8,5 cm
10212.

Available for bidding
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Budai Tibor (1946-): Kuruc-labanc világ. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VI/VII. számozással, üvegezett fakeretben, 10×15 cm
10213.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Buhály József (1945-): Dunai bárkák. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán. Paszpartuban, 28×38 cm
10214.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Burján Éva (Gál Emese Éva, 1955-): A csíksomlyói templom, 1989. Linómetszet, papír, jelzett, lapszéli apró sérüléssel, 34,5x24 cm
10215.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events