Number of items: 767

Lajos Ferenc (1912-1998): Életút-magány, 1982. Tus, papír, jelzett, paszpartuban, 38×27 cm
10444.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Lajos Ferenc (1912-1998): Geometria, 1982. Tus, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 32,5×24 cm
10445.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Lajos Ferenc (1912-1998): Jelenet, 1984. Tus, papír, jelzett. 37x27 cm. Paszpartuban.
10446.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Lajos Ferenc (1912-1998): Társaság, 1978. Tus, papír, jelzett. 40x28 cm. Paszpartuban.
10447.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Lajos Ferenc (1912-1998): Társaság a szabadban, 1980. Tus, papír, jelzett. 33x23 cm. Paszpartuban.
10448.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Láng Rudolf (1904-1991): Hölgy agárral és papagájjal. Rézkarc, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. Lap széle kissé foltos. 22,5x12 cm
10449.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Láng Rudolf (1904-1991): Kidőlt fa. Rézkarc, papír. Jelzett. 29x39 cm
10450.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Láng Rudolf (1904-1991): Rodostói levél. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. 13,5x9 cm
10451.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Lányi G. Csaba (-): Virágos táj, 2006. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 31x22 cm
10452.

Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
László Katalin (-): Mosoly. Olaj, fatábla. Jelezve jobbra lent. 24x18 cm. Dekoratív fakeretben.
10453.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
László Katalin (-): Zenélő. Olaj, fatábla. Jelezve jobbra lent. 24x18 cm. Dekoratív fakeretben.
10454.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Laub László (-): Zsúptetős ház gémeskúttal, 1898. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. Felületi kopásokkal. 15,5x22,5 cm
10455.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events