Number of items: 767

Lelkes András (1943-2009): Balaton. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60×80 cm
10456.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Ligeti Miklós (1982-): Férfias játékok, 2003. Vegyes technika (sokszorosított grafika), papír, jelzett, művészpéldány EA. 11x14,5 cm
10457.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Lisztes Cser Éva (-): Kecskeméti részlet, 1976. Linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 10×19,5 cm
10458.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Litkey György (1907-1975): Enteriőr, 1959. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. 34x24,5 cm. Fakeretben.
10459.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Litteczky-Krausz Ilona (1900-1975): Litteczky-Krausz Ilona édesanyjának portréja. Linómetszet, vegyes technika, papír, jelzett. 12x12 cm. Üvegezett fakeretben.
10460.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
10461.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Luzsicza Lajos Árpád (1949-): Kavalkád (cím nélkül), 2003. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (16/20). 40x58 cm
10462.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
M. Németh Márta (1966-): Syracusa, 1995. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V./X. számozással. 44x30 cm
10463.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Macskássy Izolda (1945-2021): Ádventi hangulat. Vegyes technika, selyem, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 15,5x11 cm.
10464.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Macskássy Izolda (1945-2021): Virágok. Vegyes technika, selyem, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 16x10 cm.
10465.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Macskássy Izolda (1945-2021): Virágok. Vegyes technika, selyem, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 13,5x9,5 cm.
10466.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Magén István (1950-): Levél anyámnak. Szitanyomat, litográfia, papír, jelzett, számozott 17/50. 50x39 cm
10467.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:10 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January at Paulay Ede Street
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

Opening hours: Mon-Thurs: 12-17 h

  Events